út 6.7.2021
A-tým

Baník se vrátil na Hanou

Třetí týden přípravy Baník znovu stráví v Kroměříži. Na Hané ve středu sehraje i další přípravné utkání proti druholigovému slovenskému MFK Skalica.

Dva týdny nejtěžší kondiční přípravy mají baníkovci za sebou. Tým se nyní opět na šest dnů vrátil do Kroměříže k dalšímu bloku, který už bude více fotbalovější.

„Do utkání už půjdeme z nižší zátěže než v minulých zápasech. Takže únava nebude tak intenzivní jako v předešlých přípravných utkáních, hlavně proti Kroměříži. Budeme v tom utkání chtít vidět některé nové prvky, které trénujeme, a bereme ten zápas už jako jeden z předligových testů,“ řekl asistent Jan Baránek.

Baník však ani proti Skalici nebude kompletní. Dlouhodobě je mimo hru zraněný Viktor Budinský, Ondřej Chvěja a Jan Juroška jsou v rekonvalescenci a pomalu by se mohli začít vracet na trávník. Ve středu ale nenastoupí.

Zápas začíná v 17:00 na stadionu Hanácké Slavie.

41
Mikuláš
Kubný
10
Matěj
Šín
31
Alexander
Munksgaard
19
David
Lischka
6
Karel
Pojezný
22
Tomáš
Zlatohlávek
25
Dennis
Owusu
21
Michal
Kohút
11
David
Látal
28
Filip
Kubala
95
Daniel
Holzer
5
Jiří
Boula
33
Erik
Prekop
66
Matúš
Rusnák
9
David
Buchta
37
Matěj
Chaluš
15
Patrick
Kpozo
30
Dominik
Holec
12
Tomáš
Rigo
42
Jiří
Míček
99
Georgios
Kornezos
17
Michal
Frydrych