po 13.2.2017
A-tým

Baník se na úterý chystá skoro v plné síle

Čím je blíže jarní start, tím jsou řidší i řady baníkovské marodky. Do úterního přípravného zápasu proti slovenské Nitře už by měl mít trenérský trojlístek Vlastimil Petržela, Aleš Křeček, Juraj Šimurka k dispozici kompletní kádr až na dlouhodobě zraněného Alexandra Jakubova.

Baník čeká v úterý na umělé trávě v Orlové měření sil se čtvrtým celkem druhé slovenské ligy. A trenéři mohou vybírat takřka z kompletního kádru. Do tréninku se po drobnějších zdravotních problémech vrátili Dyjan Carlos De Azevedo, Jakub Pokorný, Petr Nerad, Petr Breda i Martin Sus, už minulý týden začal i Robert Hrubý.

„Jsme rádi, že se nám kádr zase zkonsolidoval. Máme ještě před sebou v pondělí odpoledne trénink, po něm uvidíme, jak na tom jednotliví hráči jsou. Až na Sašu Jakubova bychom měli být kompletní, což ale ještě nemusí nutně znamenat, že všichni ostatní hráči v úterý nastoupí. Rozhodovat se budeme před zápasem,“ řekl asistent trenéra Aleš Křeček.

Po Trnavě by baníkovce měla kvalitně prověřit i Nitra. Tradiční klub si ze čtvrtého místa druhé ligy brousí zuby na boj o postup a v zimě přivedla do kádru například bývalého brankáře Dukly a Liberce Hrošša.

Zápas s Nitrou bude mít výkop v 15:00. Lístek stojí 30 korun, majitelé permic mají vstup zdarma.

0
Jiří
Fleišman
0
Martin
Chlumecký
0
Jaroslav
Svozil
0
Jakub
Pokorný
0
David
Lischka
0
Ladislav
Takács
0
Petr
Jaroň
0
Jiří
Klíma
0
Ladislav
Almási
0
Jan
Laštůvka
0
Gigli
Ndefe
0
Daniel
Tetour
0
David
Buchta
0
Lukáš
Budínský
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Filip
Kaloč
0
Jan
Juroška
0
Muhammed
Sanneh
0
Jiří
Boula