po 13.2.2017
A-tým

Baník se na úterý chystá skoro v plné síle

Čím je blíže jarní start, tím jsou řidší i řady baníkovské marodky. Do úterního přípravného zápasu proti slovenské Nitře už by měl mít trenérský trojlístek Vlastimil Petržela, Aleš Křeček, Juraj Šimurka k dispozici kompletní kádr až na dlouhodobě zraněného Alexandra Jakubova.

Baník čeká v úterý na umělé trávě v Orlové měření sil se čtvrtým celkem druhé slovenské ligy. A trenéři mohou vybírat takřka z kompletního kádru. Do tréninku se po drobnějších zdravotních problémech vrátili Dyjan Carlos De Azevedo, Jakub Pokorný, Petr Nerad, Petr Breda i Martin Sus, už minulý týden začal i Robert Hrubý.

„Jsme rádi, že se nám kádr zase zkonsolidoval. Máme ještě před sebou v pondělí odpoledne trénink, po něm uvidíme, jak na tom jednotliví hráči jsou. Až na Sašu Jakubova bychom měli být kompletní, což ale ještě nemusí nutně znamenat, že všichni ostatní hráči v úterý nastoupí. Rozhodovat se budeme před zápasem,“ řekl asistent trenéra Aleš Křeček.

Po Trnavě by baníkovce měla kvalitně prověřit i Nitra. Tradiční klub si ze čtvrtého místa druhé ligy brousí zuby na boj o postup a v zimě přivedla do kádru například bývalého brankáře Dukly a Liberce Hrošša.

Zápas s Nitrou bude mít výkop v 15:00. Lístek stojí 30 korun, majitelé permic mají vstup zdarma.

23
Jaroslav
Svozil
22
Filip
Kaloč
9
David
Buchta
33
Ondřej
Kukučka
66
Denis
Granečný
6
Daniel
Tetour
21
Jiří
Klíma
32
Lukáš
Budínský
99
Ladislav
Almási
7
Ondřej
Chvěja
11
Nemanja
Kuzmanović
17
Muhammed
Sanneh
20
Jakub
Pokorný
16
Jan
Laštůvka
24
Jan
Juroška
8
Jaroslav
Harušťák
25
Jiří
Fleišman
18
Tomáš
Zajíc
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
5
Adam
Jánoš
30
Viktor
Budinský
19
David
Lischka
13
Roman
Potočný
4
Yira
Sor
12
Radovan
Murin
77
Gigli
Ndefe