FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník se na úterý chystá skoro v plné síle

13.02.2017 | Redakce

Čím je blíže jarní start, tím jsou řidší i řady baníkovské marodky. Do úterního přípravného zápasu proti slovenské Nitře už by měl mít trenérský trojlístek Vlastimil Petržela, Aleš Křeček, Juraj Šimurka k dispozici kompletní kádr až na dlouhodobě zraněného Alexandra Jakubova.

Baník čeká v úterý na umělé trávě v Orlové měření sil se čtvrtým celkem druhé slovenské ligy. A trenéři mohou vybírat takřka z kompletního kádru. Do tréninku se po drobnějších zdravotních problémech vrátili Dyjan Carlos De Azevedo, Jakub Pokorný, Petr Nerad, Petr Breda i Martin Sus, už minulý týden začal i Robert Hrubý.

„Jsme rádi, že se nám kádr zase zkonsolidoval. Máme ještě před sebou v pondělí odpoledne trénink, po něm uvidíme, jak na tom jednotliví hráči jsou. Až na Sašu Jakubova bychom měli být kompletní, což ale ještě nemusí nutně znamenat, že všichni ostatní hráči v úterý nastoupí. Rozhodovat se budeme před zápasem,“ řekl asistent trenéra Aleš Křeček.

Po Trnavě by baníkovce měla kvalitně prověřit i Nitra. Tradiční klub si ze čtvrtého místa druhé ligy brousí zuby na boj o postup a v zimě přivedla do kádru například bývalého brankáře Dukly a Liberce Hrošša.

Zápas s Nitrou bude mít výkop v 15:00. Lístek stojí 30 korun, majitelé permic mají vstup zdarma.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA