út 5.12.2023
A-tým

Baník se chystá na Hradec

​Po víkendovém odkladu utkání s Plzní je Baník znovu v plné přípravě. Svěřenci hlavního trenéra Pavla Hapala dnes vzhledem k náročným klimatickým podmínkám trénovali na Bazalech na umělé trávě.

Poté, co Ostravu a s ní i všechna fotbalová hřiště o víkendu zasypaly přívaly sněhu, se Baník vrátil do běžného tréninkového procesu. Přírodní trávu však zatím hráči museli vyměnit za umělku a aktivační fázi absolvovali v tělocvičně na Bazalech. Zda se před utkáním v Hradci tým dostane i na přírodní pažit, bude hodně záležet na počasí a aktuálních povětrnostních podmínkách.

Týmu se alespoň prozatím vyhýbají zdravotní problémy a do přípravy tak mohla zasáhnout obvyklá skupina hráčů pouze s výjimkou dlouhodobě zraněných.

32
Paixao da Silva
Ewerton
15
Patrick
Kpozo
10
Matěj
Šín
41
Mikuláš
Kubný
19
David
Lischka
9
David
Buchta
17
Michal
Frydrych
33
Erik
Prekop
13
Samuel
Grygar
28
Filip
Kubala
12
Tomáš
Rigo
37
Matěj
Chaluš
31
Alexander
Munksgaard
6
Michal
Fukala
7
Karel
Pojezný
5
Jiří
Boula
24
Jan
Juroška
66
Matúš
Rusnák
30
Dominik
Holec
95
Daniel
Holzer