FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník prodává vstupenky na Slavii všem fanouškům

19.06.2020 | Redakce

Baník Ostrava otevřel prodej vstupenek na sobotní utkání se Slavií i fanouškům, kteří nemají zakoupenou permanentní vstupenku. V pátek byl na stránkách ticketlive.cz prodej vstupenek spuštěn. Zároveň i nadále běží výdej vstupenek majitelům zakoupených permanentek. Prodej i výdej lístků bude uzavřen v sobotu ve 21 hodin.

Jak víte, Baník Ostrava se v rámci kompenzace a také odměny za věrnost rozhodl v první fázi umožnit přístup k omezenému počtu vstupenek (přes 2000 kusů, část z celkového objemu vstupenek věnuje klub Akademii FCB) svým permanenkářům. A to těm, kteří si svou permanentní vstupenku koupili, jinými slovy – jejich permanentní vstupenka je skutečně zakoupená (bez ohledu na kategorii, či slevu), nikoliv zadarmo vydaná klubem. Těmto fanouškům nabídl klub vstupenky na Slavii zadarmo.

Nově pak klub otevřel prodej vstupenek ostatním fanouškům, tedy těm, kteří permanentku nemají, a to na stránkách Ticketlive.cz v cenové kategorii tzv atraktivního utkání.

Vstupenky pro permanentkáře na sítí Ticketlive.cz jsou nadále k dispozici zadarmo, a to po zadání kódu permanentní vstupenky. Fanoušci si kvůli dodržení bezpečnostních pokynů mohou při „nákupu“ vstupenky vybrat z nabízených sektorů, nikoliv však konkrétní místo. Fanoušci, kteří mají s operací na webu Ticketlive.cz jakýkoliv problém, se mohou na společnost obrátit prostřednictvím emailu info@ticketlive.cz.

Stávající držitelé permanentek do sektoru A si mohou při odběru vstupenky vybrat kterýkoliv dostupný sektor, tedy včetně části tribuny A, majitelé permanentek do sektorů B si mohou vybrat vstupenku do všech sektorů kromě tribuny A, majitelé permic do sektorů C a D si mohou vybrat vstupenku do jednoho z těchto dvou sektorů, tedy C nebo D.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA