pá 5.8.2016
A-tým

Baník opět lovil u Dyje. Přichází Bronislav Stáňa

A ještě jeden příchod. Osmačtyřicet hodin před startem podzimním části Baník doladil přestup záložníka Bronislava Stáni ze Znojma. Dvaadvacetiletý krajní středopolař se klubu upsal na čtyři roky.

Znojemský odchovanec se vydal ve stopách Jakuba Pokorného a je druhou letní posilou Baníku z města na Dyji. Pokud vedení klubu stihne vyřídit formality spojené s registrací, mohl by v neděli při své premiéře v barvách Baníku zažít i Bronislav Stáňa pikantní zápas proti svému bývalému chlebodárci.
„Také v tomto případě se jedná o hráče, kterého jsme měli dlouhodobě v hledáčku. Je to rychlostní typ, na kterých chceme stavět. Dokáže nastupovat z obou stran zálohy. Věříme, že vnese další oživení a konkurenci do našeho kádru,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Bronislav Stáňa byl v sezoně 2013/2014 i členem týmu Znojma v jeho jediné prvoligové sezoně a připsal si čtyři starty v nejvyšší soutěži. V dorosteneckém věku nastupoval za Zbrojovku Brno a v jejich barvách zaznamenal prvenství v prvním ročníku juniorské ligy.

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Jan
Juroška
0
Jakub
Drozd
0
Muhammed
Sanneh
0
Tomáš
Zajíc
0
Adam
Jánoš
0
Daniel
Tetour
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Ondřej
Kukučka
0
Jaroslav
Svozil
0
David
Buchta
0
Jiří
Fleišman
0
Viktor
Budinský
0
Jakub
Pokorný
0
Gigli
Ndefe
0
Radovan
Murin
0
Patrizio
Stronati
0
Filip
Kaloč
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Daniel
Holzer
0
Ondřej
Šašinka
0
Jan
Laštůvka