st 23.11.2022
Aktuální zprávy

Baník nabízí výměnu permic na D6

Se zavedením nového dětského sektoru na D6, který se setkal s příznivými ohlasy a měl by fungovat již pravidelně na všech domácích zápasech Baníku v jarní části, vyvstala i nutnost reorganizace zasedacího pořádku na místech aktuálních majitelů permanentek na tribuně D6.

Jedná se přibližně o čtyři desítky fanoušků, kteří mají v sektoru D6 svou celoroční vstupenku v místech, která nyní mohou být obsazena dětmi. Aby neutrpělo jejich divácké pohodlí, klub všem nabízí bezplatnou výměnu místa dle vlastního výběru z dostupných volných sedadel v obou okolních sektorech, tedy D5 i D7. Výměna samozřejmě není povinná a záleží výhradně na individuálním rozhodnutí.

Zájemci o výměnu permice se mohou písemně obracet na mail ticketing@fcb.cz. Děkujeme za pochopení.

Organizovaný dětský sektor se na tribuně objevil v posledních utkáních proti Mladé Boleslavi, Bohemians a Spartě. Zatím se v něm scházely převážně děti z okolních fotbalových klubů, ale otevřen je všem nejmenším fanouškům. Pokud chcete jeho řady rozšířit, stačí si se svou ratolestí pořídit na jakýkoliv domácí zápas vstupenky do sektoru D6. Baník se na vás těší!

19
David
Lischka
29
Ladislav
Takács
16
Jan
Laštůvka
25
Jiří
Fleišman
23
Jaroslav
Svozil
5
Jiří
Boula
33
Eldar
Šehić
26
Muhamed
Tijani
22
Filip
Kaloč
21
Jiří
Klíma
99
Ladislav
Almási
11
Nemanja
Kuzmanović
1
Martin
Hrubý
9
David
Buchta
17
Michal
Frydrych
30
Jiří
Letáček
77
Gigli
Ndefe
18
Robert
Mišković
3
Muhammed
Sanneh
7
Karel
Pojezný
13
Daniel
Smékal
6
Daniel
Tetour
14
Petr
Jaroň