út 17.7.2018
A-tým

Baník čeká v Markvartovicích poslední test

Poslední zápas, pak to už naostro vypukne. Baník má ve středečním přípravném utkání s Petřkovicemi závěrečnou šanci odzkoušet sestavu i některé herní prvky před úvodním ligovým duelem proti Jablonci. Zápas se bude hrát v Markvartovicích od 17:30 a majitelé nových baníkovských permic mají vstup zdarma.

Baník se po nepředpokládaném zrušení páteční generálky s Rostovem v Rakousku dostal do prekérní situace, ale nakonec ho v zápasovém rytmu udrží nedaleká Odra Petřkovice. 

„Předně chci Petřkovicím poděkovat, že nám vyšly vstříc. Ten zápas je pro nás důležitý hlavně z hlediska toho, že potřebujeme zápasově vytížit hráče, a nevypadneme tudíž z herního rytmu. Proto jsme rádi, že si tohle utkání můžeme zahrát,“ prohlásil kouč Bohumil Páník.

Na trávník v Markvartovicích vyběhne i tentokrát větší část aktuálního kádru. „Ale podstatnou část utkání už odehrají hráči z hlavní šestnáctky, která bude nominována na pondělní utkání,“ upozornil Bohumil Páník s tím, že nadále mu v kádru schází zranění Petr Breda a Bronislav Stáňa.

Duel startuje v Markvartovicích v 17:30, majitelé baníkovských permic mají vstup zdarma, jinak činí vstupné 30 korun.

31
Ondřej
Šašinka
11
Nemanja
Kuzmanovič
1
Radovan
Murin
16
Jan
Laštůvka
20
Jakub
Pokorný
7
Martin
Fillo
25
Jiří
Fleišman
14
Pepe
Mena
22
Filip
Kaloč
17
Muhammed
Sanneh
13
Ondřej
Kukučka
24
Jan
Juroška
6
Daniel
Tetour
21
Daniel
Holzer
15
Patrizio
Stronati
9
David
Buchta
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
8
Jakub
Drozd
23
Jaroslav
Svozil
77
Gigli
Ndefe
5
Adam
Jánoš
30
Viktor
Budinský
18
Tomáš
Zajíc