FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník čeká v Markvartovicích poslední test

17.07.2018 | Redakce

Poslední zápas, pak to už naostro vypukne. Baník má ve středečním přípravném utkání s Petřkovicemi závěrečnou šanci odzkoušet sestavu i některé herní prvky před úvodním ligovým duelem proti Jablonci. Zápas se bude hrát v Markvartovicích od 17:30 a majitelé nových baníkovských permic mají vstup zdarma.

Baník se po nepředpokládaném zrušení páteční generálky s Rostovem v Rakousku dostal do prekérní situace, ale nakonec ho v zápasovém rytmu udrží nedaleká Odra Petřkovice. 

„Předně chci Petřkovicím poděkovat, že nám vyšly vstříc. Ten zápas je pro nás důležitý hlavně z hlediska toho, že potřebujeme zápasově vytížit hráče, a nevypadneme tudíž z herního rytmu. Proto jsme rádi, že si tohle utkání můžeme zahrát,“ prohlásil kouč Bohumil Páník.

Na trávník v Markvartovicích vyběhne i tentokrát větší část aktuálního kádru. „Ale podstatnou část utkání už odehrají hráči z hlavní šestnáctky, která bude nominována na pondělní utkání,“ upozornil Bohumil Páník s tím, že nadále mu v kádru schází zranění Petr Breda a Bronislav Stáňa.

Duel startuje v Markvartovicích v 17:30, majitelé baníkovských permic mají vstup zdarma, jinak činí vstupné 30 korun.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA