po 18.4.2016
Aktuální zprávy

Baník a malé kluby se propojí na Fotbalovém dni s Baníčky

Spolupráce Baníku s malými kluby v regionu a fanoušky vyústila ve Fotbalový den s Baníčky. Stejnojmenný turnaj přípravek proběhne v sobotu 23. dubna od 9 hodin na hřištích ve Viganticích, Jistebníku a Těrlicku. Patronát přislíbily známé tváře baníkovské historie Libor Radimec, Václav Svěrkoš, Martin Lukeš, René Bolf nebo Aleš Neuwirth.

Bitvy nejmenších žáků nejen ve fotbale, ale i v dovednostních fotbalových disciplínách se odbudou na třech hřištích v regionu: v Jistebníku (Baník, ŠSK Bílovec, Fotbal Studénka, Polanka, Unie Hlubina, Sokol Mokré Lazce, TJ Velká Polom, RSKM Horní Pomoraví, Odra Petřkovice), v rodišti Milana Baroše ve Viganticích (FK Vigantice, FC Rožnov, TJ Valašské Meziříčí, Beskyd Frenštát, TJ Zašová, TJ Vidče, Sokol Nový Hrozenkov) a v Těrlicku (FK Těrlicko, MFK OKD Karviná, Bospor Bohumín, IRP Český Těšín, Baník Albrechtice).
"Je to akce, na které se propojí spolupráce mezi Baníkem, menšími kluby z regionu a fanoušky ze sdružení Baník Baníku, které zajišťuje občerstvení pro týmy," uvedli pořadatelé turnaje, kteří by při organizaci celého dne uvítali i případnou pomoc z řad fanoušků a dobrovolníků. "Máme trošku problém se zajištěním dovednostních disciplín ve Viganticích a Těrlicku. Kdyby chtěl někdo pomoct dobré věci, ať se nám přihlásí na kontaktní telefonních číslech (Těrlicko p. Hanzel 608 725 992, Vigantice p. Frydrych 724 247 894). Budeme vděčni za každou pomoc."
Fotbalový den pak pro zájemce z řad účastníků vyvrcholí návštěvou utkání Synot ligy mezi Baníkem a Libercem. Všichni malí fotbalisté dostanou od vedení Baníku lístek na zápas zdarma.

16
Jan
Laštůvka
7
Martin
Fillo
21
Daniel
Holzer
31
Ondřej
Šašinka
15
Patrizio
Stronati
18
Tomáš
Zajíc
11
Nemanja
Kuzmanovič
25
Jiří
Fleišman
5
Adam
Jánoš
6
Daniel
Tetour