FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník – Sparta: znovu vyprodáno

12.09.2018 | Redakce

Je to tu opět – VYPRODÁNO! Po vstupenkách na pondělní šlágr FORTUNA:LIGY mezi Baníkem a Spartou se dnes jenom zaprášilo a baníkovce požene v pondělí do boje proti Letenským plný dům.

Česká fotbalová klasika táhne. Jeden z největších tuzemských magnetů se v Ostravě povedlo vyprodat podruhé během necelých pěti měsíců! Zatímco v dubnu dohnali fanoušci Baník k veledůležitým třem bodům a výhře 3:2, teď na sebe oba rivalové narazí jako dva týmy z popředí tabulky. A znovu u toho bude přibližně 15 tisíc diváků: prozatím s výjimkou sektoru vyhrazeného pro příznivce Sparty je totiž zbytek stadionu zcela vyprodán.

Poslední, leč značně nejistou šanci na získání vstupenky na pondělní utkání skýtá prodejní síť Ticketportal. Pokud některý z fanoušků zruší svou rezervaci v systému, dostává se jeho místo znovu do nabídky. Předběžně bukovaná místa se mohou uvolňovat průběžně, nejpozději o půlnoci z neděle 16. září na pondělí 17. září pak budou odblokovány všechny aktuální nerealizované rezervace. 

Baník hlásí vyprodaný domácí zápas už počtvrté za poslední dva roky: po Opavě a rozhodujícím postupovém utkání proti Znojmu naplnil patnáctitisícovou kapacitu Městského stadionu dvakrát souboj se Spartou.

Twitter
MW Dias
RE/MAX
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA