FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Autogramiády pokračují: tentokrát dorazí legendy

27.02.2019 | Redakce

Velmi atraktivní hosté dnes navštíví Fanshop Baník v OC Nová Karolina. V rámci pravidelného středečního setkávání osobností Baníku s fanoušky, které je spojeno s autogramiádou, dnes do fanshopu zavítají dvě velké baníkovské legendy. Martin Lukeš a Marek Jankulovski! Akce začíná v 17 hodin a potrvá hodinu, tedy přibližně do 18.00.

„Jsme velice rádi, že se naše středeční setkávání s osobnostmi Baníku u fanoušků opravdu skvěle chytlo. A že je o ně ze strany fanoušků zájem,“ řekl Martin Rak, obchodní a marketingový ředitel Baníku Ostrava. 

„Lidé přišli už na první setkání, jehož hosty byli Patrizio Stronati a Daniel Holzer. O týden později na základě úspěchu prvního dílu a s ním spojené publicity přišlo na autogramiádu s Janem Laštůvkou a Nemanjou Kuzmanovičem ještě více lidí. Abychom udrželi určitou dramaturgickou pestrost, zvolili jsme pro setkání číslo tři dvě velké legendy. Našimi hosty budou Martin Lukeš a Marek Jankulovski. Takže opravdu hvězdné obsazení,“ dodal Martin Rak s tím, že fanoušci, kteří na setkání přijdou, budou mít znovu možnost získat od hostů autogram, prohodit pár slov a případně se s nimi vyfotit. 

Akce začíná ve Fanshopu Baníku v OC Nová Karolina v 17 hodin a potrvá přibližně hodinu.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA