po 25.3.2019
Aktuální zprávy

Autogramiáda s Radoslavem Látalem a René Bolfem!

Dvě velké postavy historie Baníku budou ve středu přítomny tradičnímu "Setkání s fanoušky". Do Fanshopu Baník v OC Forum Nová Karolina tentokrát zavítají RADOSLAV LÁTAL a RENÉ BOLF! Jejich autogramiáda začne v tradičním čase, tedy v 17 hodin a obě legendy se zdrží asi hodinku. Přijďte se vyfotit a třeba i zavzpomínat s dvěma baníkovskými legendami. A samozřejmě si přijďte pro jejich podpisy!

Vzpomínáte? Běží 15. minuta utkání 28. kola Sigma Olomouc - Baník. V hledišti téměř 12 tisíc diváků. Jde o hodně. Baník si v případě vítězství může s předstihem zajistit mistrovský titul. Sigma je však stále ve hře o druhé místo! Celý zaplněný Andrův stadion právě sleduje, jak si Radoslav Látal, olomoucký odchovanec, ale teď právě kapitán Baníku, staví míč k rohovému kopu. Krátký rozběh a pak šikovný kop pravačkou, po němž se míč snáší před branku Martina Vaniaka. Ten zprvu udělá dva kroky proti letícímu balonu, pak si však uvědomí, že se k němu včas nedostane. Ani nikdo další z jeho spoluhráčů nedokáže na Látalův centrovaný míč dosáhnout. A najednou se nad hlavami všech zjeví René Bolf. Vyskočí tak vysoko, že je najednou jasné, že se k míči nikdo jiný nedostane. Vaniak tuší katastrofu, rychle se snaží zacouvat zpět do branky. Ví, co za chvíli přijde. Rána, kterou na jeho branku vyšle čelem právě René Bolf. Přesně to se děje. Olomoucký "Čaroděj" Vaniak se snaží rukama nohama vykouzlit nějaké spásné kouzlo, které by letu míče do sítě mohlo zabránit, ale takové zkrátka neexistuje. Míč končí v brance a Baník vede 1:0!

Zápas přinese na obou stranách ještě další šance. Gól už ale nepadne a Baník tak s předstihem rozhodne o zisku titulu. Jedním z hráčů, kteří jsou na hřišti u toho, je i současný gólman Baníku Jan Laštůvka. Příští zápas hraje Baník doma. A po jeho skončení zvedne kapitán Radoslav Látal nad hlavu mistrovský pohár...

Fanoušci Baníku teď mají možnost přijít se s oběma legendami osobně pozdravit. "Rád na autogramiádu přijedu. A rád se potkám s Rendou Bolfem i s ostravskými fanoušky," vzkázal Radoslav Látal na konto středečního setkání v OC Nová Karolina. A podobný vzkaz měl pro baníkovské příznivce i René Bolf. "Dostal jsem pozvání, rád jsem ho přijal. Přijďte si s námi na ten titul zavzpomínat."

Nezapomeňte! Ve středu od 17 do 18 hodin! Radoslav Látal a René Bolf ve Fanshopu Baník v OC Nová Karolina! 

17
Muhammed
Sanneh
77
Gigli
Ndefe
16
Jan
Laštůvka
4
Yira
Sor
21
Jiří
Klíma
8
Jaroslav
Harušťák
20
Jakub
Pokorný
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
19
David
Lischka
13
Roman
Potočný
5
Adam
Jánoš
66
Denis
Granečný
7
Ondřej
Chvěja
6
Daniel
Tetour
12
Radovan
Murin
24
Jan
Juroška
9
David
Buchta
99
Ladislav
Almási
25
Jiří
Fleišman
32
Lukáš
Budínský
22
Filip
Kaloč
11
Nemanja
Kuzmanović
30
Viktor
Budinský
23
Jaroslav
Svozil
33
Ondřej
Kukučka