po 25.3.2019
Aktuální zprávy

Autogramiáda s Radoslavem Látalem a René Bolfem!

Dvě velké postavy historie Baníku budou ve středu přítomny tradičnímu "Setkání s fanoušky". Do Fanshopu Baník v OC Forum Nová Karolina tentokrát zavítají RADOSLAV LÁTAL a RENÉ BOLF! Jejich autogramiáda začne v tradičním čase, tedy v 17 hodin a obě legendy se zdrží asi hodinku. Přijďte se vyfotit a třeba i zavzpomínat s dvěma baníkovskými legendami. A samozřejmě si přijďte pro jejich podpisy!

Vzpomínáte? Běží 15. minuta utkání 28. kola Sigma Olomouc - Baník. V hledišti téměř 12 tisíc diváků. Jde o hodně. Baník si v případě vítězství může s předstihem zajistit mistrovský titul. Sigma je však stále ve hře o druhé místo! Celý zaplněný Andrův stadion právě sleduje, jak si Radoslav Látal, olomoucký odchovanec, ale teď právě kapitán Baníku, staví míč k rohovému kopu. Krátký rozběh a pak šikovný kop pravačkou, po němž se míč snáší před branku Martina Vaniaka. Ten zprvu udělá dva kroky proti letícímu balonu, pak si však uvědomí, že se k němu včas nedostane. Ani nikdo další z jeho spoluhráčů nedokáže na Látalův centrovaný míč dosáhnout. A najednou se nad hlavami všech zjeví René Bolf. Vyskočí tak vysoko, že je najednou jasné, že se k míči nikdo jiný nedostane. Vaniak tuší katastrofu, rychle se snaží zacouvat zpět do branky. Ví, co za chvíli přijde. Rána, kterou na jeho branku vyšle čelem právě René Bolf. Přesně to se děje. Olomoucký "Čaroděj" Vaniak se snaží rukama nohama vykouzlit nějaké spásné kouzlo, které by letu míče do sítě mohlo zabránit, ale takové zkrátka neexistuje. Míč končí v brance a Baník vede 1:0!

Zápas přinese na obou stranách ještě další šance. Gól už ale nepadne a Baník tak s předstihem rozhodne o zisku titulu. Jedním z hráčů, kteří jsou na hřišti u toho, je i současný gólman Baníku Jan Laštůvka. Příští zápas hraje Baník doma. A po jeho skončení zvedne kapitán Radoslav Látal nad hlavu mistrovský pohár...

Fanoušci Baníku teď mají možnost přijít se s oběma legendami osobně pozdravit. "Rád na autogramiádu přijedu. A rád se potkám s Rendou Bolfem i s ostravskými fanoušky," vzkázal Radoslav Látal na konto středečního setkání v OC Nová Karolina. A podobný vzkaz měl pro baníkovské příznivce i René Bolf. "Dostal jsem pozvání, rád jsem ho přijal. Přijďte si s námi na ten titul zavzpomínat."

Nezapomeňte! Ve středu od 17 do 18 hodin! Radoslav Látal a René Bolf ve Fanshopu Baník v OC Nová Karolina! 

Zápasy

23.
neděle
června
Líšeň VS Baník
Přátelská utkání
26.
středa
června
16:00
Baník VS Žilina
Přátelská utkání

Další články

0
Samuel
Grygar
0
Jiří
Boula
0
Daniel
Holzer
0
Jakub
Markovič
0
Abdullahi
Tanko
0
Martin
Hrubý
0
Karel
Pojezný
0
David
Buchta
0
Filip
Blažek
0
Michal
Frydrych
0
Eldar
Šehić
0
Tomáš
Rigo
0
Patrick
Kpozo
0
David
Lischka
0
Jiří
Klíma
0
Filip
Kubala
0
Jan
Juroška
0
Ladislav
Almási
0
Robert
Mišković
0
Matěj
Šín
0
Jiří
Letáček
0
Gigli
Ndefe