čt 14.3.2019
Aktuální zprávy

Autogramiáda na Karolině znovu táhla

Pátý díl ze seriálu středečních autogramiád měl u fanoušků značnou odezvu. Pro podpisy Milana Baroše a Jiřího Fleišmana si někteří ve Fanshopu FCB v OC Forum Nová Karolina museli vystát dlouhou frontu.

Už deset minut před pátou hodinou, tedy před oficiálním startem autogramiády, se přízemím nákupního centra vinul dlouhý had zájemců o krátké setkání se dvěma oporami Baníku. Kapitán i levý obránce nakonec rozdávali podpisy, kartičky a společné fotografie takřka hodinu a půl. „Nečekal jsem, že přijde tolik lidí. Fanoušci Baníku jsou ale prostě nejlepší,“ usmíval se Milan Baroš.

Nedávno otevřený klubový fanshop v Nové Karolině pořádal podpisovou akci už popáté. Mezi fanoušky už dříve dorazili Marek Jankulovski, Martin Lukeš, Patrizio Stronati, Daniel Holzer, Martin Fillo, Václav Procházka, Jan Laštůvka a Nemanja Kuzmanovič.

„Jsme rádi, že se akce setkávají s takovým zájmem našich fandů. Chtěli jsme k nim dostat naše hráče trochu blíže a hlavně ti mladší si užívají, že se mohou tak zblízka potkat se svými idoly,“ prohlásil obchodní a marketingový ředitel FC Baník Ostrava Martin Rak.

24
Jan
Juroška
30
Viktor
Budinský
11
Nemanja
Kuzmanović
66
Denis
Granečný
17
Muhammed
Sanneh
16
Jan
Laštůvka
12
Radovan
Murin
20
Jakub
Pokorný
25
Jiří
Fleišman
23
Jaroslav
Svozil
13
Roman
Potočný
22
Filip
Kaloč
19
David
Lischka
99
Ladislav
Almási
6
Daniel
Tetour
32
Lukáš
Budínský
21
Jiří
Klíma
77
Gigli
Ndefe
33
Ondřej
Kukučka
5
Adam
Jánoš
7
Ondřej
Chvěja
9
David
Buchta
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
8
Jaroslav
Harušťák
4
Yira
Sor