FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Autogramiáda na Karolině znovu táhla

14.03.2019 | Redakce, foto: Iva Chohan

Pátý díl ze seriálu středečních autogramiád měl u fanoušků značnou odezvu. Pro podpisy Milana Baroše a Jiřího Fleišmana si někteří ve Fanshopu FCB v OC Forum Nová Karolina museli vystát dlouhou frontu.

Už deset minut před pátou hodinou, tedy před oficiálním startem autogramiády, se přízemím nákupního centra vinul dlouhý had zájemců o krátké setkání se dvěma oporami Baníku. Kapitán i levý obránce nakonec rozdávali podpisy, kartičky a společné fotografie takřka hodinu a půl. „Nečekal jsem, že přijde tolik lidí. Fanoušci Baníku jsou ale prostě nejlepší,“ usmíval se Milan Baroš.

Nedávno otevřený klubový fanshop v Nové Karolině pořádal podpisovou akci už popáté. Mezi fanoušky už dříve dorazili Marek Jankulovski, Martin Lukeš, Patrizio Stronati, Daniel Holzer, Martin Fillo, Václav Procházka, Jan Laštůvka a Nemanja Kuzmanovič.

„Jsme rádi, že se akce setkávají s takovým zájmem našich fandů. Chtěli jsme k nim dostat naše hráče trochu blíže a hlavně ti mladší si užívají, že se mohou tak zblízka potkat se svými idoly,“ prohlásil obchodní a marketingový ředitel FC Baník Ostrava Martin Rak.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA