čt 14.3.2019
Aktuální zprávy

Autogramiáda na Karolině znovu táhla

Pátý díl ze seriálu středečních autogramiád měl u fanoušků značnou odezvu. Pro podpisy Milana Baroše a Jiřího Fleišmana si někteří ve Fanshopu FCB v OC Forum Nová Karolina museli vystát dlouhou frontu.

Už deset minut před pátou hodinou, tedy před oficiálním startem autogramiády, se přízemím nákupního centra vinul dlouhý had zájemců o krátké setkání se dvěma oporami Baníku. Kapitán i levý obránce nakonec rozdávali podpisy, kartičky a společné fotografie takřka hodinu a půl. „Nečekal jsem, že přijde tolik lidí. Fanoušci Baníku jsou ale prostě nejlepší,“ usmíval se Milan Baroš.

Nedávno otevřený klubový fanshop v Nové Karolině pořádal podpisovou akci už popáté. Mezi fanoušky už dříve dorazili Marek Jankulovski, Martin Lukeš, Patrizio Stronati, Daniel Holzer, Martin Fillo, Václav Procházka, Jan Laštůvka a Nemanja Kuzmanovič.

„Jsme rádi, že se akce setkávají s takovým zájmem našich fandů. Chtěli jsme k nim dostat naše hráče trochu blíže a hlavně ti mladší si užívají, že se mohou tak zblízka potkat se svými idoly,“ prohlásil obchodní a marketingový ředitel FC Baník Ostrava Martin Rak.

20
Jakub
Pokorný
14
Pepe
Mena
21
Daniel
Holzer
11
Nemanja
Kuzmanović
17
Muhammed
Sanneh
22
Filip
Kaloč
7
Martin
Fillo
18
Tomáš
Zajíc
5
Adam
Jánoš
23
Jaroslav
Svozil
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
8
Jakub
Drozd
16
Jan
Laštůvka
25
Jiří
Fleišman
77
Gigli
Ndefe
24
Jan
Juroška
13
Ondřej
Kukučka
1
Radovan
Murin
15
Patrizio
Stronati
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
31
Ondřej
Šašinka
30
Viktor
Budinský