FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Alois Grussmann se ujal manažerského postu

01.09.2020 | Redakce

Alois Grussmann je oficiálně sportovním ředitelem Baníku. Jak bylo dopředu avizováno, do své funkce nastoupil 1. září, tedy dnes. Ale asi nepřekvapí, že do práce už se pustil s předstihem. Viděl obě ligová vystoupení Baníku, absolvoval už řadu schůzek.

Těším se, máme na čem pracovat,“ pravil Alois Grussmann stručně. S trenérem Lubošem Kozlem už pravidelně komunikuje, plánuje i schůzku s hráči. „S trenérem jsme v každodenní komunikaci. Po utkání v Kroměříži bych se chtěl v dalších dnech sejít se všemi hráči i s celým realizačním týmem,“ řekl Alois Grussmann, jenž chce své poznatky, kterých při sledování obou ligových duelů nabyl, svěřit nejdříve hráčům, a právě členům realizačního týmu.

Přestupní období nadále běží, takže ani Alois Grussmann nevylučuje, že se kádr Baníku ještě změní. „Budeme ale vycházet z kádru, který v Baníku nyní je. A z toho, jak se bude tým v následujícím období jevit,“ uvedl nový sportovní ředitel Baníku.

Alois Grussmann ví, že Baník není jen A-tým. „Tomu věnuju v současné době nejvíce pozornosti, ale chci poznat fungování celého klubu a komunikovat s trenéry a manažery všech úseků. Postupně je poznávám, ale nejde to hned, Baník je opravdu velký klub,“ dodal Alois Grussmann.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA