po 20.2.2017
A-tým

Alexander Jakubov začíná znovu naplno s tréninkem

Zdá se, že rekonvalescence Alexandra Jakubova by mohla být u zdárného konce. Šestadvacetiletý útočník a druhý nejlepší střelec Fortuna národní ligy doléčil natržený stehenní sval a od lékařů dostal požehnání k návratu do plného tréninkového procesu.

Hrotový útočník, který na Bazaly přestoupil v zimním přestupovém okně z Varnsdorfu, se zranil v druhém lednovém týdnu na soustředění v Kroměříži. Na konci tréninku ho píchlo ve svalu a lékařská vyšetření odhalila trhlinu v zadním stehenním svalu, kterou musela zacelit pětitýdenní léčba a regenerace.

„Poslední kontrola u lékaře dopadla dobře. Cítím se v pořádku, můžu začít nabírat kondici,“ vysvětlil autor deseti podzimních druholigových gólů, který už s týmem odjel i na krátké soustředění do Nymburka.

Ve středočeském tréninkovém centru se ale nejprve začne připravovat individuálně. „Ještě úplně přesně nevím, kdy se zapojím do tréninků s mužstvem. Přece jen jsem více než měsíc naplno netrénoval, takže nejdříve ze všeho musím zapracovat na kondici. Ale už budu normálně chodit v Nymburce na trávu a doufám, že se co nejdříve dám i po fyzické stránce úplně dokupy,“ řekl Alexander Jakubov.

13
Daniel
Smékal
1
Martin
Hrubý
24
Jan
Juroška
6
Daniel
Tetour
10
Matěj
Šín
26
Muhamed
Tijani
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma
23
Jaroslav
Svozil
14
Petr
Jaroň
29
Ladislav
Takács
30
Jiří
Letáček
96
Eneo
Bitri
33
Eldar
Šehić
7
Karel
Pojezný
22
Filip
Kaloč
5
Jiří
Boula
18
Robert
Mišković
25
Jiří
Fleišman
19
David
Lischka
99
Ladislav
Almási
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
3
Muhammed
Sanneh
17
Michal
Frydrych