po 20.2.2017
A-tým

Alexander Jakubov začíná znovu naplno s tréninkem

Zdá se, že rekonvalescence Alexandra Jakubova by mohla být u zdárného konce. Šestadvacetiletý útočník a druhý nejlepší střelec Fortuna národní ligy doléčil natržený stehenní sval a od lékařů dostal požehnání k návratu do plného tréninkového procesu.

Hrotový útočník, který na Bazaly přestoupil v zimním přestupovém okně z Varnsdorfu, se zranil v druhém lednovém týdnu na soustředění v Kroměříži. Na konci tréninku ho píchlo ve svalu a lékařská vyšetření odhalila trhlinu v zadním stehenním svalu, kterou musela zacelit pětitýdenní léčba a regenerace.

„Poslední kontrola u lékaře dopadla dobře. Cítím se v pořádku, můžu začít nabírat kondici,“ vysvětlil autor deseti podzimních druholigových gólů, který už s týmem odjel i na krátké soustředění do Nymburka.

Ve středočeském tréninkovém centru se ale nejprve začne připravovat individuálně. „Ještě úplně přesně nevím, kdy se zapojím do tréninků s mužstvem. Přece jen jsem více než měsíc naplno netrénoval, takže nejdříve ze všeho musím zapracovat na kondici. Ale už budu normálně chodit v Nymburce na trávu a doufám, že se co nejdříve dám i po fyzické stránce úplně dokupy,“ řekl Alexander Jakubov.

15
Václav
Jurečka
66
Matúš
Rusnák
19
Filip
Šancl
24
Martin
Hrubý
10
Srdjan
Plavšić
20
Pablo
Ortiz
77
Ladislav
Almási
28
Filip
Kubala
18
David
Planka
9
David
Buchta
11
David
Látal
21
Michal
Kohút
29
Jakub
Pira
37
Matěj
Chaluš
95
Daniel
Holzer
55
Artur
Musák
80
Ondřej
Kričfaluši
6
Karel
Pojezný
25
Dennis
Owusu
26
Lauri
Laine
3
Hamidou
Kante
1
Viktor
Budinský
2
Marek
Havran
99
Vlasiy
Sinyavskiy
5
Jiří
Boula
12
Abdallah
Gning
23
Martin
Jedlička
17
Michal
Frydrych