po 20.2.2017
A-tým

Alexander Jakubov začíná znovu naplno s tréninkem

Zdá se, že rekonvalescence Alexandra Jakubova by mohla být u zdárného konce. Šestadvacetiletý útočník a druhý nejlepší střelec Fortuna národní ligy doléčil natržený stehenní sval a od lékařů dostal požehnání k návratu do plného tréninkového procesu.

Hrotový útočník, který na Bazaly přestoupil v zimním přestupovém okně z Varnsdorfu, se zranil v druhém lednovém týdnu na soustředění v Kroměříži. Na konci tréninku ho píchlo ve svalu a lékařská vyšetření odhalila trhlinu v zadním stehenním svalu, kterou musela zacelit pětitýdenní léčba a regenerace.

„Poslední kontrola u lékaře dopadla dobře. Cítím se v pořádku, můžu začít nabírat kondici,“ vysvětlil autor deseti podzimních druholigových gólů, který už s týmem odjel i na krátké soustředění do Nymburka.

Ve středočeském tréninkovém centru se ale nejprve začne připravovat individuálně. „Ještě úplně přesně nevím, kdy se zapojím do tréninků s mužstvem. Přece jen jsem více než měsíc naplno netrénoval, takže nejdříve ze všeho musím zapracovat na kondici. Ale už budu normálně chodit v Nymburce na trávu a doufám, že se co nejdříve dám i po fyzické stránce úplně dokupy,“ řekl Alexander Jakubov.

99
Ladislav
Almási
30
Viktor
Budinský
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
39
Dominik
Janošek
50
Ubong
Ekpai
20
Jakub
Pokorný
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
77
Gigli
Ndefe
12
Radovan
Murin
4
Martin
Chlumecký
21
Jiří
Klíma
29
Ladislav
Takács
11
Nemanja
Kuzmanović
19
David
Lischka
7
Šimon
Falta
23
Jaroslav
Svozil
22
Filip
Kaloč
14
Petr
Jaroň
32
Lukáš
Budínský
16
Jan
Laštůvka
10
Matěj
Šín
24
Jan
Juroška