po 20.2.2017
A-tým

Alexander Jakubov začíná znovu naplno s tréninkem

Zdá se, že rekonvalescence Alexandra Jakubova by mohla být u zdárného konce. Šestadvacetiletý útočník a druhý nejlepší střelec Fortuna národní ligy doléčil natržený stehenní sval a od lékařů dostal požehnání k návratu do plného tréninkového procesu.

Hrotový útočník, který na Bazaly přestoupil v zimním přestupovém okně z Varnsdorfu, se zranil v druhém lednovém týdnu na soustředění v Kroměříži. Na konci tréninku ho píchlo ve svalu a lékařská vyšetření odhalila trhlinu v zadním stehenním svalu, kterou musela zacelit pětitýdenní léčba a regenerace.

„Poslední kontrola u lékaře dopadla dobře. Cítím se v pořádku, můžu začít nabírat kondici,“ vysvětlil autor deseti podzimních druholigových gólů, který už s týmem odjel i na krátké soustředění do Nymburka.

Ve středočeském tréninkovém centru se ale nejprve začne připravovat individuálně. „Ještě úplně přesně nevím, kdy se zapojím do tréninků s mužstvem. Přece jen jsem více než měsíc naplno netrénoval, takže nejdříve ze všeho musím zapracovat na kondici. Ale už budu normálně chodit v Nymburce na trávu a doufám, že se co nejdříve dám i po fyzické stránce úplně dokupy,“ řekl Alexander Jakubov.

22
Filip
Kaloč
25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška
32
Lukáš
Budínský
18
Tomáš
Zajíc
33
Ondřej
Kukučka
66
Denis
Granečný
21
Jiří
Klíma
6
Daniel
Tetour
8
Jaroslav
Harušťák
23
Jaroslav
Svozil
99
Ladislav
Almási
77
Gigli
Ndefe
9
David
Buchta
30
Viktor
Budinský
12
Radovan
Murin
20
Jakub
Pokorný
16
Jan
Laštůvka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
5
Adam
Jánoš
17
Muhammed
Sanneh
19
David
Lischka
7
Ondřej
Chvěja
4
Yira
Sor
13
Roman
Potočný
11
Nemanja
Kuzmanović