FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Aktuální informace před utkáním Baníku s Jihlavou

25.11.2015 | Tisková zpráva

Před důležitým sobotním zápasem proti FC Vysočina Jihlava, se kterou se na Městském stadionu střetneme od 17:00, chceme našemu týmu vedenému trenérem Radomírem Korytářem poskytnout maximální klid na vnitřní sportovní přípravu a koncentraci. Proto jsme pro tentokrát ustoupili od tradiční předzápasové tiskové konference, která je obvyklou součástí našeho informačního servisu fanouškům a médiím.

Alespoň ve stručnosti se však chceme ještě ohlédnout za událostmi posledních dnů. Předmětem diskusí se stala především strkanice našich hráčů Jaroslava Machovce a Filipa Kaši během minulého ligového utkání na hřišti Bohemians Praha 1905, která na jednu stranu svědčí o tom, že mužstvo chce bojovat a jeho pozice mu není lhostejná, na druhou stranu působila negativním a nešťastným dojmem právě ve chvílích, kdy se úsilí všech baníkovců upíná k zisku tolik potřebných bodů v boji o záchranu. Po projednání celé záležitosti s hráči samotnými, kteří si svoje momentální selhání uvědomili, vše si vyříkali a chovají se k sobě s patřičným respektem, i s hlavním koučem Radomírem Korytářem jsme se rozhodli udělit oběma fotbalistům podmínečný finanční postih.

Tím děláme tlustou čáru za kapitolou posledního ligového zápasu. Jsme přesvědčeni o tom, že při současném vývoji, kdy jsou před námi dva závěrečné domácí duely proti Jihlavě a Spartě, máme stále šanci prokázat, že se Baník nevzdává a že bude bojovat o zlom nepříznivé série. Věříme, že naši fanoušci rozhodnutí o dočasném mediálním klidu pro náš tým pochopí a že jej přijdou v co největším počtu podpořit v dalším klíčovém zápase. Předem děkujeme za podporu všem, kteří za Baníkem stojí, i když se nedaří.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA