FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Adam Jánoš: Zájem lidí je neuvěřitelný

13.09.2018 | Redakce

Přišel na poslední chvíli před úvodním zápasem sezony, ale za pár týdnů si vydobyl pevné místo uprostřed sestavy. Je tak reálný předpoklad, že odchovanec Sparty Adam Jánoš si v pondělí proti svému bývalému klubu zahraje popáté v kariéře. „Určitě to je speciální zápas. Těším se na to a pevně věřím, že navážeme na naše dosavadní výkony,“ řekl šestadvacetiletý záložník.

Jak osobně prožíváte poslední dny a velký zájem fanoušků o autogramiádu či vstupenky na zápas se Spartou?

Je to něco neuvěřitelného. Já osobně to vlastně ani pořádně neznám. Začalo to autogramiádou, kam přišlo hrozně moc lidí, za což jim děkujeme a užili jsme si to, a teď to pokračuje. Vyprodat stadion během pár hodin je skvělé. Jsem za to moc rád. Těším se na zápas a věřím, že lidem uděláme radost předvedenou hrou.

Jak zápasy proti Baníku vnímají Sparťané?

Mají tam dost cizinců, kteří to vnímají určitě trochu jinak než my Češi. Trenér Ščasný se na to hráče určitě snaží připravit, Vácha se je bude snažit zase nabudit, protože cizinci tyhle zápasy zase tak moc neznají. I když několik jich už hrálo proti Baníku v Ostravě na jaře. 

Co soudíte o aktuální síle Sparty?

Kvalita jejich hry šla nahoru. Ještě neprohráli, hrají teď celkem dobře. My jim to musíme narušit a věřím, že se skvělými fanoušky v zádech se nám to i podaří.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA