st 9.12.2020
A-tým

Adam Jánoš: Výpadek na nás byl znát

Baník se z karantény do ligy vrátil vítězně a doslova vydřel vítězství v derby. „Bylo na nás znát to zápasové manko, ale o to cennější ty body jsou,“ řekl záložník Adam Jánoš.

O utkání v Opavě

Po té karanténě na nás to herní manko bylo znát. Bylo vidět, že jsme za dva měsíce odehráli vlastně jedno pořádné utkání. Po týmové stránce to ale podle mě bylo, jak by mělo být. Semkli jsme se a bojovností jsme to uhráli. Věřím, že se ale i herně budeme postupně zvedat.

O herním výpadku

Já osobně tyhle výpadky snáším hůře. Vždy když se vracím po nějaké pauze, třeba zranění a nemoci, tak s tím trochu bojuju a je to vždy těžké. Z toho pohledu tam bylo zápasové manko vidět a cítit. Tím onemocněním si prošla řada kluků, já osobně jsem měl několik dnů vyšší teploty, byl jsem asi šest, sedm dnů v posteli. Ale poprali jsme se s tím, a to i kondičně, když jsem viděl naběhané metry. Nikoho nebraly křeče. Fyzicky jsme to zvládli.

O nadcházejícím zápasu

Bohemka si taky prošla karanténou. V úterý měli zápas v Jablonci, v pátek hrají s námi, bude to pro ně více náročnější a měli bychom toho využít. Ale nechceme se takhle na to upínat. Chceme prostě za každou cenu vyhrát. Baník je teď v tabulce tam, kde nepatří. Počasí už se zhoršuje a hřiště asi nebudou na nějakou extrakombinaci, ale musíme se tomu přizpůsobit. Potřebujeme teď ty prosincové zápasy před pauzou zvládnout a nasbírat nějaké body.

25
Jiří
Fleišman
33
Eldar
Šehić
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil
99
Ladislav
Almási
5
Jiří
Boula
11
Nemanja
Kuzmanović
13
Daniel
Smékal
26
Muhamed
Tijani
1
Martin
Hrubý
21
Jiří
Klíma
14
Petr
Jaroň
96
Eneo
Bitri
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
18
Robert
Mišković
9
David
Buchta
30
Jiří
Letáček
19
David
Lischka
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
24
Jan
Juroška
29
Ladislav
Takács
8
Srdjan
Plavšić
6
Daniel
Tetour
3
Muhammed
Sanneh
22
Filip
Kaloč
10
Matěj
Šín