ne 20.6.2021
A-tým

Áčko začíná trénovat

Po třech týdnech volna se baníkovci vracejí na hřiště a do posilovny. Svěřenci Ondřeje Smetany a Jana Baránka, kterým kvůli reprezentačním povinnostem ještě schází kolega Tomáš Galásek, začnou letní přípravu v pondělí týdenním soustředěním v Kroměříži.

Na srazu se bude hlásit první letní posila Ladislav Almási, ale i navrátilci z hostování Ondřej Chvěja (Pohronie), Denis Granečný (Emmen), Roman Potočný (Zlín) a Muhamed Tijani (Třinec) a do týmu byli zařazeni i odchovanci Jaroslav Harušťák s brankářem Martinem Hrubým.

V kádru už naopak nejsou Martin Fillo (Zlín), Ondřej Šašinka a Daniel Holzer (oba Slovácko), Patrizio Stronati, který odcestoval na zdravotní testy do Maďarska, a Jakub Drozd s Radovanem Murinem, kteří by měli odejít na hostování do druhé ligy. Nezačne ani stoper Ondřej Kukučka, jenž je po operaci kolena a má před sebou dlouhou rekonvalescenci.


Aktuální kádr:

Brankáři: Jan Laštůvka, Viktor Budinský, Martin Hrubý

Obránci: Muhammed Sanneh, Jan Juroška, Gigli Ndefe, Jaroslav Svozil, Jakub Pokorný, Jaroslav Harušťák, Jiří Fleišman, Denis Granečný

Záložníci: Dyjan Carlos de Azevedo, David Buchta, Adam Jánoš, Filip Kaloč, Ondřej Chvěja, Daniel Tetour, Nemanja Kuzmanovič, Roman Potočný

Útočníci: Tomáš Zajíc, Daniel Śmiga, Ladislav Almási, Yira Sor, Muhamed Tijani

77
Gigli
Ndefe
26
Muhamed
Tijani
22
Filip
Kaloč
20
Jakub
Pokorný
16
Jan
Laštůvka
14
Petr
Jaroň
4
Martin
Chlumecký
29
Ladislav
Takács
6
Daniel
Tetour
30
Jiří
Letáček
11
Nemanja
Kuzmanović
7
Karel
Pojezný
19
David
Lischka
33
Eldar
Šehić
3
Muhammed
Sanneh
21
Jiří
Klíma
24
Jan
Juroška
17
Michal
Frydrych
1
Martin
Hrubý
5
Jiří
Boula
13
Daniel
Smékal
23
Jaroslav
Svozil
25
Jiří
Fleišman
9
David
Buchta
32
Lukáš
Budínský
99
Ladislav
Almási