pá 3.2.2017
A-tým

Áčko v sobotu prověří Látalovy Gliwice

AKTUALIZOVÁNO 16:31 / Baníkovce v sobotu prověří dosud nejtěžší kalibr zimní přípravy. Svěřenci Vlastimila Petržely narazí v pátém testu na Piast Gliwice, který vzájemný souboj bere jako generálku před jarním startem polské Ekstraklasy. Utkání se proto bude hrát na trávě hlavního stadionu bez diváků a za zavřenými dveřmi.

Baník ve středu v Orlové rozstřílel Poprad 8:0, ale teď mu bude čelit daleko zdatnější protivník. Piast, který koučuje Radek Látal a jehož barvy nově hájí útočník Michal Papadopulos, se vrátil z herního soustředění ve Španělsku a proti Ostravanům se chce vítězně naladit na jarní úvod polské ligy.

„Bude to asi nejtěžší zápas přípravy. Oni jsou týden před ligou, budou chtít vyhrát. Čekám, že nás tohle utkání kvalitně prověří,“ řekl Vlastimil Petržela.

To jeho tým má do jarní premiéry stále ještě měsíc. I proto šéf ostravské lavičky znovu zřejmě opět nasadí všechny zdravé hráče. „Teď to asi ještě protočíme, ale pak bychom pomalu chtěli začít formovat základní sestavu,“ řekl Vlastimil Petržela, který už si může poprvé vyzkoušet i novou posilu Petra Bredu.

Duel se nakonec na žádost polské strany uskuteční už v sobotu od 13:00. Zákaz vstupu diváků zůstává v platnosti.

0
Daniel
Holzer
0
David
Lischka
0
Jiří
Letáček
0
Filip
Kubala
0
Jiří
Boula
0
Patrick
Kpozo
0
Abdullahi
Tanko
0
Karel
Pojezný
0
Tomáš
Rigo
0
Matěj
Šín
0
Paixao da Silva
Ewerton
0
Jiří
Klíma
0
David
Buchta
0
Jan
Juroška
0
Samuel
Grygar
0
Jakub
Markovič
0
Eldar
Šehić
0
Michal
Frydrych