pá 14.6.2019
A-tým

Áčko v pondělí zahajuje přípravu

Už v pondělí zahajuje první tým Baníku přípravu na novou sezonu. Úvodní týden letního bloku sestává z dvoufázových tréninků na hřišti v Radvanicích a vyvrcholí přátelským sobotním utkáním na půdě Slovanu Bratislava.

Hráči se po patnácti dnech volna v pondělí znovu budou hlásit na srazu v Ostravě. Jejich přechodným „domovem“ se na šest dnů stanou Radvanice, kde absolvují kompletní první týden.

Jak bude vypadat kádr?

Do společné přípravy vedle obou nových nových posil Tomáše Smoly a Milana Lalkoviče nastoupí i hráči, kteří se vracejí z hostování: Josef Celba a Filip Kaloč (Vítkovice), Petr Breda (Jihlava), Jakub Pokorný (Hradec Králové), Matěj Helešic (České Budějovice). Po ročním hostování v Paris FC se k týmu vrací také Dyjan Carlos de Azevedo, který má v Baníku nadále platnou smlouvu a o jeho budoucnosti se vedou jednání.

Pozdější nástup do přípravy mají povolený Milan Baroš a Dame Diop, totéž platí pro Oleksandra Azackého, který má hostování v gruzinském Torpedu Kutaisi až do 15. června a k Baníku by se měl pravděpodobně připojit před odjezdem do Rakouska.

Baníkovce po úvodním týdnu v domácích podmínkách čeká odjezd na desetidenní soustředění do rakouského Wenigzellu, kde změří síly s MOL Vidi, NK Osijek a Austrií Vídeň. Po návratu domů už začne nová ligová sezona.

91
Dyjan Carlos
De Azevedo
8
Jakub
Drozd
6
Daniel
Tetour
5
Adam
Jánoš
21
Daniel
Holzer
18
Tomáš
Zajíc
22
Filip
Kaloč
25
Jiří
Fleišman
13
Ondřej
Kukučka
9
David
Buchta
20
Jakub
Pokorný
77
Gigli
Ndefe
15
Patrizio
Stronati
23
Jaroslav
Svozil
11
Nemanja
Kuzmanovič
1
Radovan
Murin
30
Viktor
Budinský
17
Muhammed
Sanneh
16
Jan
Laštůvka
14
Pepe
Mena
31
Ondřej
Šašinka
24
Jan
Juroška
7
Martin
Fillo