po 21.3.2022
A-tým

Áčko v pauze bude trénovat

Další týden Baník v pondělí zahájil bez reprezentantů Filipa Kaloče, Ladislava Almásiho a Petra Jaroně. Reprezentační pauzu ve FORTUNA:LIZE tým vyplní tréninkem.

Na srazy reprezentačních výběrů měli odjet původně čtyři hráči áčka, ale Arťom Koncevoj se kvůli drobnému zranění ze soustředění běloruské reprezentace v Bahrajnu omluvil.

Naopak v rekonvalescenci finišují dlouhodobí marodi Lukáš Budínský a Ladislav Takács a postupně by se měli začleňovat do společné přípravy v čím dále větší intenzitě.

Reprezentační přestávku Baník stráví tréninkem. „Přátelský zápas hrát nebudeme, budeme jen trénovat, potřebujeme se připravit na další fázi soutěže,“ řekl trenér Ondřej Smetana.

Po reprezentační přestávce Baník příští sobotu nastoupí na Letné proti Spartě.

0
Matúš
Rusnák
0
Dennis
Owusu
0
David
Buchta
0
Martin
Jedlička
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý
0
Pablo
Ortiz
0
Michal
Frydrych
0
Jakub
Pira
0
Michal
Kohút
0
Karel
Pojezný
0
David
Planka
0
Viktor
Budinský
0
Samuel
Grygar
0
Václav
Jurečka
0
Artur
Musák
0
Marek
Havran
0
Filip
Šancl
0
Matěj
Chaluš
0
David
Látal
0
Jiří
Boula
0
Abdallah
Gning
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Daniel
Holzer