FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Áčko se chystá na podzimní finiš

19.11.2019 | Redakce

Baník najíždí na poslední část podzimu. Po třetí reprezentační pauze sezony se už naplno vrhl do přípravy na nejbližší ligové utkání v Teplicích, které odehraje v neděli. A to takřka v kompletní síle.

Scházel pouze reprezentant Denis Granečný a hráči, kteří kvůli drobnějším obtížím preventivně úterní dopolední fázi vynechali. „Pro jistotu jsme je šetřili, ale nejedná se o nic vážného. Čekáme, až se nám vrátí ještě Granečný z jednadvacítky, pak už bychom de facto měli být v plném počtu,“ popisoval kouč Bohumil Páník současný stav kádru.

Pohledem si při tréninku měřil i Milana Baroše či Dyjana Carlose de Azeveda, ten už po problémech s natrženou šlachou zabírá naplno. K mužstvu se do společné přípravy přidal také další dlouhodobý marod Josef Celba, jenž měl pochroumaný kotník od minulé reprezentační přestávky a přátelského utkání proti Vítkovicím. 

„Do zápasu máme ještě pět dnů. Až konec týdne ukáže, kdo bude v Teplicích opravdu k dispozici. Ale pochopitelně kvituji, že se nám marodka vyprazdňuje a máme pro závěr podzimní části více možností,“ prohlásil trenér Baníku, jehož tým po Teplicích čeká domácí derby s Opavou, výjezd na Bohemians 1905 a závěrečná domácí bitva se Spartou.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA