FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Áčko reprezentační pauzu vyplní tréninkem

18.03.2019 | Redakce

Prvoligový tým má první reprezentační přestávku v kalendářním roce 2019. Z toho však vyplývá pouze jediná změna, a to, že o nadcházejícím víkendu áčko neodehraje mistrovské utkání. Jinak mužstvo čeká ostrý dvoufázový týden.

Reprezentační povinnosti v tomto cyklu přímo zasáhly dva členy výběru trenéra Bohumila Páníka. Ondřej Šašinka a Denis Granečný se už v neděli hlásili v Benicích na srazu české jednadvacítky, která pod vedením nového kouče Karla Krejčího odlétá na přípravný kemp do Španělska. Tam sehraje i dvě přátelská utkání proti Islandu a dvacítce Mexika.

V náhradnickém módu pro potřeby reprezentačního áčka jsou navíc i Jiří Fleišman a Patrizio Stronati. Ten už zažil situaci, kdy se do národního mužstva dostal dodatečně právě jako náhradník.

Na baníkovce čeká od úterka série dvoufázových tréninků. Úlevu zatím mají kvůli zdravotním problémům Lukáš Pazdera a Milan Baroš. „Milan má nějaké svalové zranění od posledního tréninku před sobotním utkáním, ale věřím, že se nám během pauzy dá dohromady,“ doufá trenér Bohumil Páník.

Přípravné utkání během přestávky Baník hrát nebude.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA