čt 16.9.2021
Aktuální zprávy

Na Bohemians plná kapacita a lístek navíc pro permanentkáře!

Baník zahajuje předprodej vstupenek na domácí utkání s Bohemians, které se bude hrát 25. září na Městském stadionu Ostrava. Poprvé po dlouhé době bude Baník moci využít plnou kapacitu stadionu. Klub v rámci tohoto zápasu nabízí permanentkářům avizovaný bonus v podobě jedné vstupenky navíc zdarma. Vstupenky jsou k mání v síti Ticketlive nebo ve Fanshopu Baníku v OC Nová Karolina

Je to den, na který fanoušci dlouho čekali. Baník bude moci využít pro utkání s Bohemians plnou kapacitu stadionu. Před startem této sezony klub svým permanentkářům slíbil možnost pořídit si k permici pro první domácí duel hraný za plné kapacity stadionu jeden lístek zdarma navíc. A svůj slib plní. Ideální šance pro každého permanentkáře vzít si na Baník kohokoliv s sebou!

Pro vyzvednutí vstupenky zdarma stačí na webu Ticketlive vybrat neobsazené místo na stadionu a zvolit možnost „Ticket navíc pro permanentkáře 0 CZK". V košíku je pak nutno ověřit tuto vstupenku číslem své platné permanentky a přejít k pokladně.

Tady klub prosí své permanentkáře o spolupráci. Aby Baník mohl využít 100 procent kapacity stadionu, dle závazného Protokolu LFA o pořádání mistrovských zápasů musí evidovat přehled o tom, kolik fanoušků prokáže při vstupu na stadion svou bezinfekčnost platným testem, certifikátem o očkování nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19. Proto je při pořízení vstupenky touto cestou nutné v této fázi zaškrtnout jednu z nabízených možností.

Pak už jen stačí přejít k platbě, u které je zapotřebí zvolit jako způsob úhrady „Platba převodem" a do několika minut bude vstupenka doručena na zákazníkův email. 

V případě jakýchkoliv komplikací mohou fanoušci kontaktovat klub na mailu ticketing@fcb.cz.

Vstupenky na utkání s Bohemians si pořiďte zde.

17
Muhammed
Sanneh
30
Viktor
Budinský
22
Filip
Kaloč
99
Ladislav
Almási
9
David
Buchta
77
Gigli
Ndefe
12
Radovan
Murin
33
Ondřej
Kukučka
6
Daniel
Tetour
20
Jakub
Pokorný
8
Jaroslav
Harušťák
24
Jan
Juroška
66
Denis
Granečný
19
David
Lischka
11
Nemanja
Kuzmanović
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
4
Yira
Sor
25
Jiří
Fleišman
5
Adam
Jánoš
21
Jiří
Klíma
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil
7
Ondřej
Chvěja
32
Lukáš
Budínský
13
Roman
Potočný