FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Vstupenky na Plzeň pro všechny permanentkáře

27.06.2020 | Redakce

Baník Ostrava pro utkání s Plzní uvolní kapacitu pro všechny držitele permanentních vstupenek, kteří si svou permici zakoupili nebo jim byla zakoupena. Tito fanoušci si od pondělí 29. června mohou na síti Ticketlive.cz zadarmo opatřit vstupenky na zápas, který se bude hrát v neděli 5. července od 17 hodin na městském stadionu. Od středy 1. července budou vstupenky na síti Ticketlive.cz v prodeji také pro ostatní fanoušky.

Baník je i nadále nucen držet se nařízení o snížené celkové kapacitě. Ta však zhruba odpovídá počtu permanentek, které klub na tuto sezonu vyprodal. Klub se znovu rozhodl držitele zakoupených (nikoliv však zadarmo vydaných) permanentek upřednostnit a nabídnout jim možnost výběru vstupenky zadarmo od pondělí 29. června na síti Ticketlive.cz.

Platí, že držitelé zakoupených permanentek do sektoru A si při výběru vstupenky budou moci vybrat kterýkoliv dostupný sektor, držitelé zakoupených permanentek do sektoru B si budou moci vybrat ze sektorů B,C nebo D, a držitelé zakoupených permanentek do sektorů C a D si budou moci vybrat z jednoho z těchto dvou sektorů.

Fanoušci, kteří zakoupenou permanentku nemají, si mohou lístek na utkání s Plzní zakoupit na síti Ticketlive.cz kdykoliv od středy 1. července. Lístky se budou vydávat a prodávat do okamžiku vydání/prodání poslední volné vstupenky, nejdéle do nedělního podvečera.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA