FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baňky deklasovaly Zlín a odčinily debakl

10.02.2020 | Redakce

Vysokým vítězstvím 10:0 skončilo další ze série přípravných utkání žen Baníku. Soupeřem byl tentokrát třetiligový Zlín. "Baňky" tak alespoň částečně napravily debakl, který utržily o týden dřív v zápase s prvoligovým Brnem. Tehdy prohrály 0:9.

"K tomu utkání v Brně už bych se v této chvíli příliš nevracel. Sešlo se v něm snad vše špatné, co se v něm sejít mohlo. Od pozdního příjezdu přes špatné soustředění na zápas po výkon, který jsme v konečném důsledku podali," řekl ještě trenér Milan Páleník na konto brněnské vysoké porážky. "Je dobře někdy takovou lekci dostat, abychom na vlastní kůži poznali, co se může stát, když hlavy nejsou dobře nastavené na zápas," dodal trenér žen Baníku.

Po uplynulém víkendu už může být spokojenější. Jeho celek deklasoval zlínského soupeře 10:0. "Jestliže platí, že Brno je prvoligovým soupeřem, tedy hraje o soutěž výše než my, pak musíme stejně tak přiznat, že Zlín je soupeř z třetí ligy a kvalita našeho týmu nás předurčovala k výhře. Že byla tak vysoká, to bylo dáno tím, že jsme si počínali velmi dobře v poslední třetině hřiště a snad všechny střelecké možnosti, které jsme si vypracovali, jsme také využili," poznamenal Milan Páleník.

Baník - Zlín 10:0 (3:0)

Branky: Kütnerová 2, Drahníková 2, Vojtková 2, Sehnálková, Nedomová, Hegrová, Kremserová.

Baník Ostrava: Pikartová - Bílková, Musialová, Dorotovičová, Bočková - Kremserová, Sehnálková, Drahníková - Vojtková, Hegrová, Regecová. Střídaly: Kotalová, Hrubá, Nedomová, Kütnerová.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA