FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Zimní liga pokračuje: Baník hostí Karvinou

13.01.2020 | Redakce

Druhým kolem pokračuje zimní Tipsport liga. Baníkovci v úterý dopoledne v Tréninkovém centru Vista změří síly s prvoligovým MFK Karviná. Výkop je v 10:30 a přímým přenosem slezské derby odvysílá i televizní kanál NOVA Sport. Zápas poběží také na streamu Tipsport TV.

Po prvním kole jsou všichni účastníci skupiny D stále na stejné startovní čáře. Obě utkání totiž skončila smírem: Baník s Prostějovem remizoval 2:2, Karviná s Pohroním 0:0. Teď na sebe narazí dva papíroví favorité skupiny.

Baník do druhého přípravného týdne naskočil už skoro v úplném složení. Po týdnu individuální přípravy už se k mužstvu připojil uzdravení Milan Jirásek a Ondřej Šašinka i Dyjan Carlos de Azevedo, který se do Ostravy vrátil v pátek.

Naopak zcela fit zatím z pátečního zápasu s Prostějovem není Nemanja Kuzmanovič, na marodce stále zůstává Rudolf Reiter a jistě v úterý do boje nezasáhne ani útočník Dame Diop, který odjel jednat do Turecka o angažmá v Hataysporu.

Vstupné činí 60 korun, permanentky na Baník nejsou v platnosti, protože organizátorem turnaje je sázková společnost Tipsport.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA