FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Chystá se odveta v Mikulášském trojboji!

02.12.2019 | Redakce

Odvetu za loňskou velmi těsnou porážku chystají fotbalisté Baníku v úterním Mikulášském trojboji. Soupeřem jim stejně jako loni budou hokejové Vítkovice. Netradiční atraktivní trojboj se koná 3. prosince od 17 hodin v areálu Skalka family park. A má příznačný název. Odveta!

Kdo u toho byl loni, pamatuje si. Baník vyhrál nad Vítkovicemi dvě ze tří disciplín. V té třetí, která byla honorovaná větším počtem bodů, však ztratil, stav trojboje tak byl po třech disciplínách vyrovnaný a souboj šel do prodloužení. A v něm byly šťastnější Vítkovice. „Byli jsme lepší, ale umřeli jsme na krásu,“ glosoval výsledek trojboje Martin Fillo, jenž bude v letošní odvetě v roli kapitána baníkovského týmu. Ten budou kromě něj tvořit také Patrizio Stronati, Jiří Fleišman, Nemanja Kuzmanovič, Václav Procházka a Viktor Budinský.

A pozor. Letošní ročník Mikulášského trojboje bude zajímavý i tím, že kromě hráčů A-týmu se v něm představí také malí fotbalisté Baníku a hokejisté Vítkovic, kteří budou seniorům v jednotlivých netradičních disciplínách partnery.

„Letos to Vítkovicím vrátíme, o tom jsem přesvědčený!“ burcuje Martin Fillo před odvetou. I jemu je však jasné, že nejdůležitější bude dobrá zábavy pro každého, kdo se akce zúčastní. Tak jako tomu bylo loni!

Součástí akce bude autogramiáda hráčů a také mikulášská nadílka.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA