pá 8.11.2019
A-tým

Jiří Fleišman: Pomohl nám první gól

Byl to i jeho zápas. Jiří Fleišman se blýskl nádhernou trefou z přímého volného kopu, k tomu ještě přesným centrem přidal svůj podpis pod první gól.

O utkání

Výsledkově to vypadá možná jasně, ale nebylo to nic jednoduchého. Karviná bojovala, nakopávala balony dopředu a pak se o ně snažila bojovat, získávat ty odražené balony. Myslím, že nám pomohl ten první gól, kdy jsme se trošku uklidnili. Po nástupu do druhého poločasu jsme se nechali zatlačit, ale naštěstí jsme to zvládli a máme tři body.

O svém gólu

Všiml jsem si, že si Pastornický postavil jen dva hráče do zdi. Když jsem se na něj koukal, tak stál docela mimo bránu, tak jsem řekl Robovi, že to zkusím vystřelit a parádně to tam padlo.

O trefách Jakuba Pokorného

My o něm víme, že je výborný v hlavičkových soubojích. Má výborný výskok a tady to je pro nás dobře. Máme hodně vysokých hráčů a ze standardek můžeme potrápit více mančaftů. Rozhodl týmový výkon, góly dali obránci ze standardek, to tak je. Máme tu obranu vysokou, takže stopeři dávají góly, zaslouženě jsme vyhráli.

0
Paixao da Silva
Ewerton
0
Matěj
Chaluš
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kubala
0
David
Látal
0
Matúš
Rusnák
0
Dennis
Owusu
0
David
Lischka
0
Samuel
Grygar
0
Mikuláš
Kubný
0
Patrick
Kpozo
0
Jiří
Boula
0
Michal
Kohút
0
Alexander
Munksgaard
0
Karel
Pojezný
0
Tomáš
Zlatohlávek
0
Erik
Prekop
0
Michal
Frydrych
0
Matěj
Šín
0
Tomáš
Rigo
0
Georgios
Kornezos
0
Dominik
Holec
0
David
Buchta