ne 26.8.2018

Juniorka po výborném výkonu rozstřílela Třinec 7:0

Nedělní klání rezerv Baníku a Třinec se na hřišti ve Vřesině zvrhlo v kanonádu domácího celku. Svěřenci Daniela Tchuře deklasovali svého soupeře 7:0, když čtyřmi góly zazářil neobyčejně střelecky naladěný záložník Ondřej Chvěja.

Baník zápas rozhodl za sedmnáct minut. Tolik Chvějovi stačilo i na vstřelení tří gólů: ve 2. a 7. minutě k němu propadl balon po rohových kopech a dvakrát přesně dorazil, v 17. minutě udeřil po rychlé akci a pokusu Bolfa.

Domácí soupeře ani pak nešetřili. Ve 24. minutě už to bylo 4:0, když z dálky přesně napřáhl Buchta, a v 55. minutě navýšil skóre po dalším rohu znovu pohotový Chvěja. V 74. minutě podruhé v utkání přesně z dálky vypálil Buchta a osm minut před koncem uzavřel střelecký účet zápasu hlavičkující Kaloč.

S velkou chutí hrající Baník měl i další šance, které však překazil třinecký brankář Kubík Chvějovi, Ptáčkovi či Kaločovi, Chvěja navíc ještě jednou trefil brankovou konstrukci.

DANIEL TCHUŘ: “Povedený zápas z naší strany. Spokojenost jak s předvedenou hrou, tak s výsledkem utkání. Hráči hráli s chutí, vypracovali si kromě branek spoustu dalších šancí a soupeře nepustili prakticky k ohrožení naší brány.”