so 2.3.2024
Juniorka aktuality

Rezerva hladce zdolala Bílovec

Rezerva Baníku porazila v poslední prověrce před startem jara Bílovec 5:0. Za týden už svěřence Josefa Dvorníka a Iva Staše čeká ligový zápas v Karviné.

Baník si v úplném závěru přípravy otestoval formu na soupeři z divize a na přírodní trávě na Vistě od začátku podle předpokladů zápas ovládal. Skóre otevřel ve 12. minutě Měkota a ve 29. minutě po přihrávce Holaně zvyšoval Samuel. Ještě před přestávkou přidal Elekana třetí branku a ve druhé půli se dvakrát prosadil také střídající Chvěja. Nejdříve mu přihrál Málek na 4:0 a po asistenci Sanneha uzavřel účet na 5:0.