FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Milana Baroše čekají dva týdny klidu

5.2.2018 | Redakce

Dva týdny klidu, pak pozvolný návrat do tréninku – stran zranění kapitána Milana Baroše dnes z Prahy dorazily příznivé informace. Šestatřicetiletý ostravský patriot není z úterního zápasu proti SønderjyskE naštěstí vážně zraněný, nicméně ani jeho návrat na hřiště není otázkou dnů.

Specializované vyšetření v pondělí v Praze vyloučilo podezření z vážnějšího poranění kotníku, který mu v úterní přípravě v Beleku přisedl dánský stoper. I tak lékař naordinoval Milanu Barošovi dva týdny klidu, po nichž se může začít vracet do tréninku.

Jelikož v prvním jarním utkání proti Slovácku Milan Baroš kvůli disciplinárnímu trestu stejně nesmí hrát, do přípravy by se v případě zdárné léčby mohl zapojit v týdnu před utkáním s Teplicemi. Celková rekonvalescence se však může protáhnout na tři až čtyři týdny.

„Uvidíme, jak to bude probíhat. Jsem hlavně rád, že nic není utržené a budu moct na jaře pomoct Baníku v boji o záchranu. O datumu návratu bych teď ale vůbec nespekuloval. Doufám, že se dám co nejdříve dokupy,“ řekl Milan Baroš.

Twitter