pá 8.9.2023

Béčko v Hlučíně smírně

Rezerva Baníku přivezla z derby v Hlučíně bod. Po první půli Ostravané prohrávali, po přestávce dokázali srovnat, další gól už ale nepřidali a utkání skončilo 1:1.

Baník měl už v první půli řadu zajímavých příležitostí k tomu, aby se ujal vedení a třeba je i navýšil. Nestalo se, místo toho šli do vedení domácí. Po střele Ptáčka získali jednogólový náskok.

Ostravané vyrovnali brzy po přestávce, postaral se o to Ondřej Chvěja, pomýšleli však na tříbodový zisk. Herní projev tomu odpovídal, šance přicházely, nicméně žádnou další možnost už Baník využít nedokázal a body se v Hlučíně nakonec dělily.

JOSEF DVORNÍK: "Od začátku jsme byli jasně lepším týmem, vytvořili jsme si hodně brankových příležitostí, které jsme bohužel neproměnili. Soupeř krom situace, ze které vstřelil gól, už žádné šance neměl. Až na tu z poslední minuty, kdy velmi dobře zakročil brankář Markovič. Kdybychom vyhráli tříbrankovým rozdílem, nikdo by se nemohl divit, bohužel i takové zápasy přicházejí."

0Jakub Markovič90100

8.
Hlučín VS Baník B

Branky: 32. Ptáček – 52. Chvěja. Rozhodčí Cieslar - Řezníček, Machorek.ŽK: Kania, Wala - Říha.