st 1.2.2023
Juniorka aktuality

Béčko na soustředění nestačilo Slavii

Juniorka ve druhém utkání na soustředění v jižních Čechách neuspěla. Po remíze s Vlašimí dnes v Sezimově Ústí podlehla druholigové rezervě Slavie 1:4.

Baníkovci se soupeřem stačili držet krok v první půli. Na vedoucí branku Slavie ještě odpověděl Adam Provazník, který proměnil sólo na gólmana, ale po změně stran zápas ovládli Pražané. A převahu vyjádřili i gólově. V dresu Baníku se na zkoušku objevil osmnáctiletý brazilský útočník Carlos Henrique z týmu Ferroviária.

„Měli jsme špatný vstup do utkání. Dlouho nám trvalo, než jsme se adaptovali na rychlost a agresivitu soupeře. Po patnácti minutách se hra i skóre vyrovnaly, v závěru poločasu však soupeř znovu odskočil ve skóre. Po prostřídání šel náš výkon rapidně dolů. Někteří hráči výkonností nestačili,“ konstatoval trenér Milan Chalupa.

Výsledek:

Slavia B – Baník B 4:1 (2:1)

Branky: 38. a 76. Beran, 11. Trédl, 80. Alrashdi – 33. Provazník.

Baník B: Murin (46. Kubný) - Zálešák, Říha, Stoklásek (70. Sergio), Sergio (46. Halda) - M. Jaroň, Obuch (46. Drozd), Elekana (46. Látal), Temel, Chukwudi (46. Michlík) - Provazník (65. Henrique).

Slavia: I. poločas: Dvořák - Hošek, Hunal, Konečný, M. Pudil - Planka, Žitný, Šubert - Š. Beran, Šmiga, Trédl. II. poločas: Dvořák - Bárta, Hunal, Nikl, Behenský - Kopáček, Zachoval, Alrashdi - Š. Beran, Šmiga, Alhammami.