út 26.7.2016
A-tým

Změna: Baník bude hrát s Třincem už v pátek

Domácí druholigová premiéra Baníku se přesouvá už na pátek 12. srpna. Přestože slezské derby s Třincem se mělo podle rozpisu hrát v sobotu 13. srpna, Městský stadion ve Vítkovicích je již v tomto termínu rezervován pro mistrovství světa v hasičském sportu.

Jinou možnost než přeložit utkání na pátek klub neměl. Vedení Vítkovice Arény, která stadion provozuje, po rozlosování druholigového ročníku 2016/2017 oznámilo, že stánek je od 13. do 21. srpna už zamluven pro hasičský šampionát. Kluby se tak dohodly, že utkání předehrají už v pátek. Úmluvu dnes oficiálně potvrdil FAČR.

Poznačte si tedy do svých kalendářů: Baník – Třinec, pátek 12. srpna, 18:00.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Filip
Kubala
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
David
Planka
0
Abdallah
Gning
0
Matúš
Rusnák
0
Dennis
Owusu
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Šancl
0
Václav
Jurečka
0
Pablo
Ortiz
0
Jiří
Boula
0
Artur
Musák
0
Michal
Kohút
0
Martin
Hrubý
0
Matěj
Chaluš
0
David
Buchta
0
David
Látal
0
Martin
Jedlička
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Marek
Havran
0
Jakub
Pira
0
Samuel
Grygar
0
Karel
Pojezný