st 16.9.2015
Aktuální zprávy

Přijďte fandit, Baník vyzve v sobotu Jablonec!

Tak jako mobilizuje síly naše mužstvo poctivou a zodpovědnou prací v tréninku, mohou se na sobotní utkání 7. kola Synot ligy proti FK Jablonec připravovat již s předstihem také naši fanoušci. Vstupenky na zápas, který na Městském stadionu v Ostravě – Vítkovicích začne v sobotu 19. září v 17:00, jsou k dostání v předprodeji na našich tradičních prodejních místech i online, což je benefit pro všechny držitele klubových karet #BANIKTEAM.

Zapojení do věrnostního programu fanouškům poskytuje levnější vstupné, rychlé odbavení u vstupu na stadion či právě online nákup vstupenek. Připomínáme, že fanoušci, kteří zatím klubovou kartu nemají, si ji mohou snadno a zdarma vyřídit online, nebo na infostáncích v ostravských obchodních centrech Nová Karolina a Futurum.

Předprodej vstupenek na sobotní zápas proti Jablonci běží stejně jako před každým domácím zápasem po celý týden na sedmi pobočkách Ostravského informačního servisu (OIS) a na infostánku v obchodním centru Forum Nová Karolina. Vždy v týdnu před domácím utkání budou fanoušci moci vstupenky koupit také jako dosud v OC Futurum, ale nově to bude se změnou otevírací doby, tedy od čtvrtka do dne utkání od 9:00 do 18:00.

Na základě zkušeností z průběhu prvních dvou domácích utkání proti Mladé Boleslavi a Slavii Praha fanoušky upozorňujeme, aby nákup vstupenky nenechávali na poslední chvíli u pokladen Městského stadionu. Vzhledem k dopravním omezením na ulici Závodní, která budou trvat do 4. října, je ke stadionu komplikovaný příjezd, kvůli čemuž se mnoho fanoušků ke vstupu do areálu dostane se zpožděním.

Pokladny na Městském stadionu budou v den utkání otevřeny již od 15:00, tedy dvě hodiny před výkopem, což by měla být dostatečná doba pro pohodlné zakoupení vstupenky. Pro usnadnění orientace v prostředí Městského stadionu, které je pro nás všechny nové, budou fanouškům u pokladen navíc k dispozici naši „stevardi“, kteří jim ochotně poradí a pomohou s výběrem místa.

„Na zápas s Jabloncem se velmi důkladně připravujeme a věřím, že se nám podaří uhrát dobrý výsledek. Uděláme vše proto, abychom naším výkonem už v tomto utkání fanouškům i celé fotbalové veřejnosti dokázali, že do ligy patříme,“ zve naše fanoušky na sobotní duel jménem celého mužstva trenér Radomír Korytář. Tak tedy přijďte fandit, těšíme se na vás!

Zápasy

28.
sobota
června
11:00
Chemie Lipsko VS Baník
Příprava
28.
sobota
června
17:00
Pogoň Štětín VS Baník
Příprava

Další články

0
Georgios
Kornezos
0
David
Buchta
0
Mikuláš
Kubný
0
David
Látal
0
Erik
Prekop
0
Matúš
Rusnák
0
Patrick
Kpozo
0
Daniel
Holzer
0
Paixao da Silva
Ewerton
0
Alexander
Munksgaard
0
Matěj
Chaluš
0
Dominik
Holec
0
Matěj
Šín
0
Tomáš
Zlatohlávek
0
Michal
Frydrych
0
Dennis
Owusu
0
Michal
Kohút
0
David
Lischka
0
Jiří
Boula
0
Samuel
Grygar
0
Filip
Kubala
0
Karel
Pojezný
0
Tomáš
Rigo