po 13.2.2017
A-tým

Další příprava: s Nitrou i Skalicí v Orlové

Poslední dvě přípravové zápasy před generálkou se odbudou v Orlové. Baník v tomto týdnu na tamní umělce přivitá dva soky ze druhé slovenské ligy – v úterý od 15:00 Nitru a v pátek už od 13:00 Skalicu.

Na přírodní trávu by se baníkovci měli dostat až v závěrečné prověrce proti Hlučínu, která je naplánována na příští sobotu na vyhřívaný pažit Městského stadionu. 

Pro oba orlovské zápasy platí jednotné vstupné 30 korun. Držitele permanentních vstupenek mají vstup zdarma.

Aktualizovaný plán přípravy:

Úterý 14. února: Baník - FC Nitra (15:00, umělá tráva Orlová)

Pátek 17. února: Baník - MFK Skalica (13:00, umělá tráva Orlová)

Sobota 25. února: Baník - FC Hlučín (14:30, Městský stadion)

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Martin
Hrubý
0
Pablo
Ortiz
0
Abdallah
Gning
0
Daniel
Holzer
0
Matúš
Rusnák
0
Václav
Jurečka
0
Matěj
Chaluš
0
David
Buchta
0
Marek
Havran
0
Jakub
Pira
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Michal
Kohút
0
Samuel
Grygar
0
Viktor
Budinský
0
Jiří
Boula
0
Filip
Šancl
0
Artur
Musák
0
Martin
Jedlička
0
Karel
Pojezný
0
David
Planka
0
David
Látal
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Kubala
0
Michal
Frydrych