po 13.2.2017
A-tým

Další příprava: s Nitrou i Skalicí v Orlové

Poslední dvě přípravové zápasy před generálkou se odbudou v Orlové. Baník v tomto týdnu na tamní umělce přivitá dva soky ze druhé slovenské ligy – v úterý od 15:00 Nitru a v pátek už od 13:00 Skalicu.

Na přírodní trávu by se baníkovci měli dostat až v závěrečné prověrce proti Hlučínu, která je naplánována na příští sobotu na vyhřívaný pažit Městského stadionu. 

Pro oba orlovské zápasy platí jednotné vstupné 30 korun. Držitele permanentních vstupenek mají vstup zdarma.

Aktualizovaný plán přípravy:

Úterý 14. února: Baník - FC Nitra (15:00, umělá tráva Orlová)

Pátek 17. února: Baník - MFK Skalica (13:00, umělá tráva Orlová)

Sobota 25. února: Baník - FC Hlučín (14:30, Městský stadion)

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Karel
Pojezný
0
Samuel
Grygar
0
Daniel
Holzer
0
Jakub
Pira
0
Jiří
Boula
0
Artur
Musák
0
Michal
Kohút
0
Martin
Hrubý
0
Matěj
Chaluš
0
Filip
Kubala
0
David
Buchta
0
Martin
Jedlička
0
Pablo
Ortiz
0
Viktor
Budinský
0
Abdallah
Gning
0
David
Planka
0
Václav
Jurečka
0
Michal
Frydrych
0
Matúš
Rusnák
0
Filip
Šancl
0
Marek
Havran
0
David
Látal
0
Dennis
Owusu
0
Vlasiy
Sinyavskiy