ne 27.9.2020
ZEN

Ženy neměly slitování: Baník - Teplice 7:1

Ani ve čtvrtém kole neztratily ženy Baníku ve druhé lize bod a udržely tak kontakt s absolutní špičkou tabulky, o kterou se dělí s béčkem pražské Sparty. "Baňky" porazily Teplice vysoko 7:1.

Jednoznačný průběh zápasu byl číselně vyjádřen až ve druhé půli, kdy domácí hráčky přidaly nadstavbu v podobě proměněných příležitostí. Ty si hráčky Baníku v hojném množství vypracovaly i v poločase prvním, prosadit se však dokázala jen Kateřina Vojtková. A protože efektivní byl také soupeř, odcházelo se do kabin za překvapivě nerozhodného stavu 1:1. Brzy po půli si teplické hráčky vstřelily vlastní gól, který jakoby odšpuntoval lahev plnou střelecké radosti. A tak se "baňky" ve druhé půli dokázaly trefit ještě pětkrát a narodil se jednoznačný výsledek.

MILAN PÁLENÍK: "Kdybychom po prvním poločase odcházeli do kabiny se čtyřgólovým náskokem, nikdo, kdo utkání viděl, by se nemohl divit. Doplatili jsme ale na nedůslednost v koncovce. Ve druhém poločase už holky své šance využily a kdyby zápas skončil dvouciferným výsledkem, znovu by se nikdo divit nemohl."

1Lenka Roháčková90100

26.
Baník VS Teplice
II. liga

Branky: 22. a 50. Vojtková, 46. Hoffmannová vlastní, 53. Hlavenková, 57. Lebdušková, 65. Krzikalová, 85. Kütnerová - 18. Němcová. Rozhodčí: Jurajdová.