ne 28.4.2019

Juniorka doma podlehla Bohemians 1905

Juniorka Baníku v pátém kole finálové části nevyužila domácího prostředí a v Radvanicích v neděli podlehla Bohemians 1905 1:3. Pražané strhli výsledek na svou stranu dvěma góly v rozpětí tří minut ke konci utkání.

Jediným střelcem Baníku byl Aleš Mooc, který v 71. minutě po tlaku domácích vyrovnával po rohovém kopu na 1:1. Jenže Baník ve snaze o obrat skóre otevíral zadní vrátka, čehož vzápětí dokázal využít Ugwu, a stejný hráč vzápětí po dalším brejku prostřelil Murína potřetí.

Baníkovci tak na výhru ve finálové skupině budou čekat minimálně do příštího kola, které odehrají na půdě Mladé Boleslavi.

DANIEL TCHUŘ: “Soupeř byl v zápase jen produktivní, a proto zvítězil. Naše hra v prcní půli nebyla moc nebezpečná, bylo to jen po šestnáctku, ale ve druhém poločase jsme soupeře dostali pod obrovský tlak, hrálo se jen na jejich polovině, vypracovali si mnoho příležitostí, ale ujala se jen jedna. Naopak soupeř byl třikrát na naší polovině a vytěžil z toho dva vítězné góly.”