ne 25.11.2018

Ani juniorka proti Slovácku nezabodovala

Víkendový dvojboj se Slováckem Baníku absolutně nevyšel. Po sobotní prohře áčka se vůbec nevedlo ani juniorce, která v neděli v posledním utkání roku rezervě uherskohradišťského celku venku podlehla 0:4.

Baníkovcům zápas proti béčku Slovácka, vedoucímu týmu moravské skupiny, znovu nesedl a už v páté minutě nabrali ztrátu, když se domácí trefili povedenou střelou Rezka. Neuběhla ani čtvrthodina a Baník po kombinaci soupeře zakončené Kohútem prohrával už 0:2.

Hosté se snažili kontaktním gólem vrátit do hry, ale když v 62. minutě skóroval Kubala, šly naděje Ostravských k ledu. Zmar Baníku dovršil čtvrtým gólem Obdržálek a opakoval se tak říjnový debakl z posledního vzájemného utkání.

Juniorská liga nyní pokračuje po zimní pauze až v únoru. Baníku patří i přes vysokou prohru druhé místo za vedoucím Slováckem.

DANIEL TCHUŘ: “V první půli v naší hře chyběla větší kvalita v útočné fázi. Bylo to zdlouhavé, často dozadu.Byli jsme až na výjimky málo nebezpeční. A situace, které jsme si vytvořili, jsme nedokázali vyřešit. Naopak soupeř vytěžil z minima maximum. Ve druhé půli jsme chtěli ještě s výsledkem něco udělat, dát kontaktní branku, ale až žákovské individuální chyby, při kterých jsme dostali další dvě branky, nás srazily.”