út 11.11.2014
Aktuální zprávy

V dohrávce devatenáctek zvítězilo Slovácko

Devatenáctka Baníku v úterní dohrávce nejvyšší dorostenecké soutěže prohrála na Slovácku 1:2. Jedinou branku modrobílých vstřelil v prvním poločase George Grote.   1.FC Slovácko U19 – FC Baník Ostrava U19 2:1 (0:1) Branka Baníku: 39. Grote Žlutá karta Baníku: 42. Kapusta Sestava Baníku: Virec - Novák (68. Strakoš), Meščaninov, Plesník, Jakubov (85. Granečný) - Karčmář, Metzner (85. Čech) - Grote, Švehlík, Marek - Kapusta (58. Kania) Rostislav Helštýn, trenér Baníku: "Na Slovácku jsme nastoupili pro nás v netradičním rozestavení, pro které jsme byli nuceni se rozhodnout vzhledem ke složení kádru, který jsme měli k dispozici. Po celý zápas kluci plnili dané pokyny směrem k organizaci hry do útočné i obranné fáze, mírně navrch v držení míče měli domácí. Po poločase jsme vedli 1:0 a do druhého šli s naprosto stejnými úkoly jako v prvním. V pokutovém území jsme sami sobě bohužel nastřelili ruku a z penalty soupeř srovnal, druhý gól byl po „standardce“, kdy jsme nedostoupili hráče. Šance na vyrovnání jsme měli, bohužel jsme je neproměnili… I přes porážku hodnotím náš výkon, v porovnání s předchozími třemi, jako jednoznačně nejhodnotnější."

Microsoft VBScript runtime error '800a000d'

Type mismatch: 'cint'