FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Tréninky s áčkem mě posouvají dál, tvrdí Macej

21.09.2013 | redakce

Hrdi

nou čtvrtečního zápasu Juniorské ligy Baník – Sparta byl devatenáctiletý brankář Patrik Macej. Jeho bravurní zákroky přiváděly sparťanské střelce k zoufalství.

Macej byl při zápase se Spartou v plné permanenci. "S tím jsem trošku nepočítal, náš výkon v obraně mohl být lepší. Sparta byla silnější na míči, my jsme sázeli na rychlý přechod do útoku. Škoda, že jsme se za stavu 2:1 až moc soustředili na obranu. To se nám vymstilo," řekl Patrik Macej.

Talentovaný gólman měl velký podíl na konečné remíze 2:2, blýskl se několika bravurními zákroky. "Kluci mě po zápase chválili. Byl to jeden z mých nejpovedenějších zápasů. Pro mě je to impuls, abych v těchto výkonech nadále pokračoval," prohlásil odchovanec Baníku.

Patrik Macej se v této sezóně propracoval do A mužstva Baníku, kde tvoří brankářskou trojici s Jiřím Pavlenkou a Michalem Bártou. "Tréninky s áčkem mě posouvají dál. Navíc mě příklady Jirky Pavlenky a Michala Bárty motivují, protože už v tak mladém věku dostávají šanci. Jsou mými malými vzory," přiznal Macej.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Dnes v 10:30 | B-tým
Fastav Zlín B
Baník Ostrava B