FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Patrik Kundrátek proti Dukle čtyřikrát asistoval

02.08.2013 | redakce

Patr

ik Kundrátek byl po čtvrtečním utkání druhého kola Juniorské ligy proti Dukle Praha vyhlášen mužem zápasu. Devatenáctiletý záložník se na vítězství 6:2 podílel čtyřmi asistencemi.

Diváci ve Vítkovice Aréně viděli celkem osm branek. Šest z nich padlo do sítě Dukly Praha. "Celé mužstvo podalo výborný výkon. Chodili jsme do rychlých protiútoků, dali jsme dvě tři branky a bylo po zápase. Rozhodl rychlý gól a především naše disciplína. Plnili jsme vše, co jsme si řekli před zápasem," pochvaloval si ik Kundrátek.

Největší zbraní ika Kundrátka je rychlost. Ve čtvrtek se o tom přesvědčili zadáci pražské Dukly, kteří rychlonohému záložníkovi nestačili. Kundrátek pro ně představoval neustále nebezpečí a svůj vydařený výkon korunoval čtyřmi asistencemi. "Zápas mi sedl, cítil jsem se dobře. Plnil jsem přesně to, co mi řekl trenér. Snažil jsem se být neustále v pohybu a chodit do rychlých brejků. Jsem rád, že se nám střelecky dařilo. Na našem vítězství má zásluhu celé mužstvo," prohlásil.

ik Kundrátek je přesvědčen, že v letošní sezóně bude juniorka Baníku předvádět atraktivnější fotbal. "V minulé sezóně se tým hodně točil, sestava nebyla stálá. Spíše jsme přežívali. Pan Korytář chce naopak kádr stabilizovat. Nabádá nás k útočnému fotbalu, hodně napadáme. A to nám vyhovuje," uvedl nejlepší hráč čtvrtečního zápasu.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 14:00 | A-tým
Slezský FC Opava
FC Baník Ostrava