FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Můj nejhorší půlrok v kariéře

21.05.2014 | redakce

Smolné období plné zdravotních problémů musí překonávat záložník Baníku Joel Lindpere. Kvůli vleklým problémům s třísly v lize poprvé nastoupil až v polovině dubna. O necelých měsíc později ale znovu usedl na marodku, když kvůli zlomeninám v obličeji nedohrál květnové utkání na půdě Sigmy Olomouc.


Dvaatřicetiletý Lindpere se nyní zotavuje ze zlomeniny jařmového oblouku, zlomeného nosu a posunuté čelisti, jež si přivodil po střetu s olomouckým stoperem Dreksou. "Po operaci se cítím lépe, ale nervy jsou stále poškozeny. Léčení ještě nějaký čas potrvá," řekl Lindpere, pro něhož tak letošní sezóna předčasně skončila. "V obličeji jsem měl dvě zlomeniny, a to už je opravdu nebezpečné. Dokonce doteď nemůžu normálně jíst," prozradil estonský záložník.


Během letošního půlroku Lindpereho pronásledovala zranění, kvůli kterým stihl na jaře odehrát jen tři ligové zápasy. "Je to můj nejhorší půlrok v kariéře," povzdechl si Lindpere, který se o to víc upíná k sezóně následující. "Mým cílem je uzdravit se a vydat ze sebe to nejlepší, abych pomohl Baníku v bojích o přední místa v ligové tabulce."


Autor: David Kubáň

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA