FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Magazín FCB: To je 40 stran čtení, které tě vtáhne do děje!

21.08.2015 | Tomáš Svoboda

Připravili jsme pro vás další vydání oficiálního magazínu FC Baník Ostrava, které si budete moci koupit na Městském stadionu během sobotního utkání proti Slavii Praha. Pro sezónu 2015/2016 jsme magazín rozšířili na počet 40 stran, cena zůstává tradičních 20 Kč.

V celkově druhém vydání této sezóny najdete velký rozhovor s naší letní posilou, slovenským záložníkem Karolem Mondekem, se kterým jsme si povídali nejen o fotbale, ale třeba také o jeho zkušenostech se studiem vysoké školy. Těšit se můžete na komentář k utkání v podání legendárního Václava Daňka, který je sportovním poradcem našeho klubu. 

Představíme vám také osobnost v celku soupeře, útočníka Milana Škodu, který říká "Baník udělá všechno pro svou první výhru, ale my určitě nic nevzdáme a budeme chtít navázat na zápas s Jihlavou". V tradiční Retro rubrice začneme prvním dílem seriál o cestě Baníku za prvním mistrovským titulem, která se začala přesně před čtyřiceti lety, tedy v sezóně 1975/1976. A to rozhodně není, co se čtení týče, všechno...

Magazín bude jako vždy k dostání u našich prodejců v areálu Městského stadionu v Ostravě - Vítkovicích.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA