FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Hráči si prohlédli nové vozy od Auto Heller

18.03.2008 | redakce

Špi

čkový fotbal a krásná auta k sobě prostě patří. Tři hráči Baníku to jen potvrdili účastí na autogramiádě při Hodně rychlém víkendu s Auto Heller v nákupní galerii Futurum v Ostravě.

František Rajtoral, Róbert Zeher a Antonín Buček se podepisovali fanouškům a společnost jim dělaly skvělé kousky Lamborghini Gallardo. Audi R8, Audi S8 či slavné Bentley. Akce se zmínění trio zúčastnilo právě pro to, že všichni tři hráči mají k motorismu vřelý vztah.

Útočník Robert Zeher si pochvaloval sílu „Lamba“ s 540 koňskými silami pod kapotou, on sám jezdí v rychlé Škoda Octavia RS. František Rajtoval, majitel bývalého Zeherova vozu Audi TT, si nejvíc rozuměl s nadčasovým designem supersportu Audi R8. Gólmana Antonína Bučka zase oslovily ladné tvary sportovní limuzíny Audi S8.

Všichni hráči se shodli v tom, že kvalitní spolehlivé auto je pro špičkového sportovce naprostou nezbytností. Trio pak strávilo příjemnou hodinku s fanoušky malou autogramiádou.

Společnost Auto Heller, autorizovaný prodejce vozidel značek Škoda, VW, Audi a Seat a prodejce v síti ojetých vozidel Auto-plus, je oficiálním partnerem týmu FC Baník Ostrava.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA