FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Fandíme slušně pro Charitu Hrabyně

17.04.2015 | redakce

Další pokračování projektu „Fandi slušně s Baníkem“ přinese sobotní utkání 24. kola Synot ligy s 1.FC Slovácko, které na Bazalech začne v 17:00. Fanděním bez vulgarit a nevhodných projevů máme tentokrát šanci podpořit částkou 20 000 Kč neziskovou organizaci Charita Hrabyně, která se zabývá zaměstnáváním lidí se zdravotním postižením a jejímž patronem je baníkovský záložník Davor Kukec.

V dosavadním průběhu projektu jsme již společně podpořili bývalého fotbalistu Davida Novotného, který se zotavuje po vážném úrazu a jemuž náležela finanční podpora za první jarní zápas Baníku v Teplicích. Minulé dva týdny byly ve znamení zapojení se dalších dvou neziskovek. Dětského centra Domeček a občanského sdružení Dogma, pro které jsme fandili v zápasech s Viktorií Plzeň a na hřišti Bohemians Praha 1905 a jejichž patrony byli Michal Frydrych a Marek Šichor.

Všem účastníkům našeho projektu bude finanční pomoc předána po skončení sezóny. Bude mezi ně také rozdělena suma za jarní utkání Baníku, která se odehrála ještě bez patronátů hráčů u jednotlivých organizací. Dosud jediným jarním utkáním, za které přišel finanční postih pro klub, je zápas 19. kola v Brně. Disciplinární komise FAČR potrestala Baník pokutou 30 000 tisíc Kč za nevhodné chování části diváků.


Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA