FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník se dohodl s Lindperem na ukončení smlouvy

09.01.2015 | redakce

Joel Lindpere ukončil své angažmá v FC Baník Ostrava. Třiatřicetiletý záložník požádal vedení klubu o ukončení smlouvy, protože se zejména chce více věnovat doma v Estonsku svému synovi, přítelkyni a blízkým. Sám Lindpere také připustil, že se v klubu fotbalově neuchytil podle svých představ, mimo jiné i proto, že jej limitovala zranění.

Hráč poděkoval za vše, co v Ostravě prožil, připomenul, že zde získal řadu nových přátel a poděkoval také fanouškům. Lindpere se poprvé připojil k týmu v lednu 2014, během února se pak oficiálně stal hráčem Baníku. Kvůli zdravotním potížím se ale poprvé na trávníku v soutěžním utkání objevil až v dubnovém zápase 25. kola proti Znojmu, kde přihrál na jeden ze čtyř gólů Baníku. Bohužel, hned v utkání 27. kola v Olomouci, kde baníkovci slavně vyhráli 3:2, jej potkalo další zranění, které jej vyřadilo ze hry do konce sezóny 2013/2014.

Joel Lindpere odehrál za Baník celkem 18 ligových utkání, ve kterých přihrál na dvě branky. Během angažmá také úspěšně reprezentoval své rodné Estonsko.

Video z oficiálního ukončení smlouvy s Joelem Lindperem i rozhovor s ním najdete na Youtube kanálu FC Baník Ostrava:

 - Dohoda o ukončení smlouvy

 - Rozhovor s Joelem Lindperem

(red)

 


Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA