FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Antonín Fantiš a Vojtěch Šustr nastoupili za U 19

04.03.2011 | redakce

Repr

ezentace do 19 let sehrála dvě přípravná utkání v Chorvatsku proti domácímu výběru i s dvěma hráči Baníku.

V prvním zápase nastoupil Vojtěch Šutr na začátku druhého poločasu. Češi měli výborný vstup do zápasu, když po devíti minutách vedli 2:0. První branku vstřelil exbaníkovec Matěj Vydra. Po půl hodině však bylo vyrovnáno a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

O vítězství našeho výběru v poměru 3:2 rozhodl po hodině hry Kosak. „Po celý zápas jsme byli aktivnější, kluci hráli velmi dobře. Měli jsme převahu i šance. Dařil se nám presink a aktivní hrou jsme dokázali Chorvaty držet na jejich polovině hřiště. Vyhráli jsme zaslouženě,“ uvedl pro server fotbal.cz trenér Jaroslav Hřebík.

Do druhého zápasu o dva dny později nastoupili oba baníkovci v základní sestavě, tedy i Antonín Fantiš, který do prvního zápasu nemohl nastoupit, protože den předtím hrál proti Spartě úvodní kolo jarní části Gambrinus ligy. Ten vydržel na hřišti necelou hodinu hry. Vojtěch Šustr střídal v poločase. Tentokrát se však diváci gólu nedočkali.

„Zápas nenabídl mnoho šancí, na každé straně pouze jednu. Chorvaté přistoupili k utkání velice nabuzení s velkou mírou agresivity. Naši kluci se ale s tímto stylem dokázali vyrovnat a sehráli s domácími vyrovnanou partii,“ řekl pro server fotbal.cz trenér U 19 Jaroslav Hřebík.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 16:30 | A-tým
FK Teplice
FC Baník Ostrava