ne 5.11.2017

Juniorka vyhrála také v Karviné

Baník si připsal v juniorské lize další vítězství. Svěřenci Daniela Tchuře zvítězili v neděli v malém slezském derby na hřišti Karviné 1:0, o což se postaral tři minuty před koncem svým gólem Alexander Jakubov.

Karvinský skalp je tím cennější, že domácí nastoupili posíleni hned o několik hráčů prvoligového kádru. Těsně před poločasem jeden z nich, Čolič, měl první gólovou příležitost, ale Chmiel jeho ránu vyrazil.

Po změně stran byli nebezpečnější naopak hosté a po dvou příležitostech, které baníkovcům lapil gólman Ciupa, padlo rozhodnutí v úplném závěru. Jakubov vystihl Lingrovu přihrávku na vlastního gólmana a ze sóla vstřelil vítězný gól.

DANIEL TCHUŘ: "Pro nás hodně cenné vítězství, protože považuji Karvinou za velmi silné mužstvo. Moji hráči ale odvedli skvělou práci."